Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes felmondanom hogyha...

Érdemes felmondanom hogyha műszaki vezetőként kevesebbet keresek mint az alkalmazottaim?

Figyelt kérdés
10 munkavállaló főnöke vagyok és mind a 10-nek már magasabb a fizetése mint az enyém. Valamelyik szakemberem fizetése háromszorosa az enyémnek.
2018. szept. 10. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Eloszor beszelj errol a fonokoddel (maguktol nem fognak adni amig nem kersz), aztan ha semmi valtozas akkor lepj le a konkurrenciahoz.
2018. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
És neked van olyan szaktudásod, mint a szakemberednek?
2018. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltem a főnökömmel, azt mondta nincs ember és muszáj ennyit fizetnie nekik. Azt is mondta hogy ennyi bért nehéz kitermelni, szó sem lehet fizetés emelésről.
2018. szept. 10. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor már csak annyi a kérdés, hogy van-e lehetőséged máshol többet keresni vagy egyáltalán van-e más munkalehetőség a környékeden?
2018. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
műszaki vezető sincs a piacon, kapsz kb 1 hét alatt munkát
2018. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért az kicsit röhejes, hogy nem talál embert alacsonyabb bérért, de NEKED nem akar fizetni. Ha te elmész akkor ugyanúgy keresnie kell valakit MAGASABB bérért a TE pozíciódba! Fuck logic...
2018. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, ma reggel beadtam a felmondásom.
2018. szept. 11. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Én laborvezető helyettesként dolgoztam, de a laborvezető a 3-adik héten elment szülési szabadságra, így rám maradt az egész. 18 emberért feleltem, elsőként érkeztem és utolsóként mentem, napi 10,5 óra munka, br. 180e Ft. A túlórákat nem fizették, minden második szombaton is dolgoztam 6,5 órát.


A minimálbér emeléssel nemcsak beértek (mindenki 180 500Ft-os bér), de le is köröztek a beosztottjaim, nekik fizették a pluszmunkát és kaptak veszélyességi pótlékot (+40 000Ft) is a vegyszerek miatt, nálam ez is lemaradt, pedig egy légtérben dolgoztunk.


Kértem emelést, túlórák kifizetését, veszélyességi pótlékot, de nem kapta! Ezért 8 órás munkaidőm letelte után mindig kicsekkoltam, 2 hét alatt 1-er sem maradtam extra időt, mivel nem látták az elhívatottságot rajtam..., Első körben megpróbálkoztak egy közös megegyezéses kirúgással, nem írtam alá és a munkamorálom is visszaesett, végül szépen kirúgtak és kaptam 3 hónapnyi fizetést + az adott hónapot is teljes összegben kifizették.

2018. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére engedik a közös megegyezéses felmondást
2018. szept. 11. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen elengednek, amúgy id meg akartak tőled azabadulni, valamelyik manager haverjának kell a pozíciód
2018. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!