Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez alapján mennyire vagyunk...

Ez alapján mennyire vagyunk értelmesek?

Figyelt kérdés
Pinpongoztunk. És közben szólt a rádió, és a műsorvezető csajról mondtam a mellettem állónak hogy illene hozzád, a szoknyája alatt feküdnél, és a lába között lenne a fejed. Ő kinevetett és azt mondta kössz nem, mert úgy én is adásba kerülnék. Erre szóba került hogy 1 napon múlt hogy egy kórházba feküdtem volna megboldogult Repülős Gizivel. Erre valaki hozzá szólt hogy őneki meg 15 műtétje volt, és a 90es melltartó szorítja, a csizma föltöri a lábát. Abban a pillanatban eltört a pingpong labda. Én meg mondtam hogy ezzel az erővel tojással is játszhatnánk mert az is eltörne. Aztán be ugrott hogy vannak szőlő méretű gumi labdák. Javasoltam hogy hozzunk olyat, de mivel eddig is fölütöttem a tetőre, mondták hogy akkor a kéménybe ugorhatnék utána. Szóval ez alapján mennyire vagyunk értelmesek?

2021. jan. 30. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
Értem én, hogy kreatív trollkodás meg ilyesmi, de ennél unalmasabb szart rég olvastam, szóval ne erőltesd a dolgot.
2021. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi ebben az unalmas hogy mondatról mondatra témát váltunk? Eddig 1 embert kérdeztem azt mondta ügyes vagy. Akkor csak kedveskedett ha neked ez gyenge sz@r
2021. jan. 30. 17:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdőjel lemaradt
2021. jan. 30. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet nektek vicces volt abban a helyzetben, de itt nekünk idegeneknek leírva abszolút unalmas, és kb a felét nem is lehet érteni ennek a szituációnak így leírva.
2021. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmet nem lehet így mérni. Olyan, mintha azt kérdezted volna, ez alapján tudtok-e kottát olvasni.
2021. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez alapján semennyire.
2021. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!