Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon miért ignorálj...

Ezen az oldalon miért ignorálják az értelmesebb válaszokat? Azokra reagálnak inkább, ami primitív, meg adott esetben egyetért a kérdezővel.

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En azt birom mikor leirod a megoldast, es kerdezi tovabb ugyanazt, meg kiemeli ujra egyre kétségbeesettebben.

Ez annyira tipikus.


Lehet ennek van vmi pszichologiaja amikor mondjuk a szemed elött levö megoldast nem latod csak. A fàtol ez erdöt.

2020. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek mást jelent az értelmes válasz,te csak a saját szemszögedből látod a dolgokat. Ez olyan mint pl egy falusi fél perc alatt kinyír/megpucol/kibelez egy tyúkot, ez egy korombeli fiatalnak primitívnek tűnhet, pedíg ő is fogyaszt húst. De mondjuk én is primitívnek tartom késsel elvágni a nyakát, én baltával szoktam mert az gyorsabb... XDDD
2020. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt akinel kesöbb vissza is kerdeztem hogy nah mi lett. Erre leirta azt amit korabban irtam neki es ahol egyedül en voltam lepontozva. Jeleztem is neki hogy erdekes csak az enyem volt lepontozva ami be is igazolodott.


Maskor vissza szoktam kerdezni ilyen kiemeléseknél hogy egyaltalan megprobalta e amit javasoltam. Erre nagy hallgatàs..


1.voltam

2020. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a tapasztalataim írtam le, de a nagyokos az olvasott szarságaival jött,nos akkor én voltam a primitív/buta, pedíg azóta sem következett be amiket ők összehordtak.
2020. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a pontozókkal. Segíts, ha tudsz, a többit szard le. Úgysem a válaszod hasznosságát, hanem a tetszetősségét fogják értékelni.
2020. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a válaszokat, de az értelmes kérdéseket is. Vagy pedig széttrollkodják az egészet, te meg nem teheted fel újra, mert ugye az ütközik az irányelvekkel.
2020. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!