Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg létezik a...

Szerintetek tényleg létezik a fekete kalapos ember?

Figyelt kérdés
Most hallottam róla először mi vagy ki lehető Ő?
2021. jan. 30. 20:48
 1/7 October15 ***** válasza:
68%
Kun András. :D Bár róla fekete-fehér képek vannak szóval simán lehet, hogy sötét barna volt a kalapja... XD
2021. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
René Magritte
2021. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha esetleg érdekel a téma, a leírásban ott van, hogy hány perctől kezdődik a kalapos ember sztori.

2021. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WaidmannsHeil válasza:
100%
Szia,a kilétét senki nem tudja. Árnyembernek tartják,ami a negatív érzesekből táplálkozik. Annyi még hogy ha megjelenik az rossz közeledtét jelenti. Ha érdekel még írj nyugodtan. Baratnőm látta nem rég.
2021. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én totál racionálisan gondolkodom, nem hiszek szellemekben, démonokban stb.

Pedig amit láttam, teljesen ellentmond annak amit most leírtam.

Nekem kb. 25 éve jelent meg az ágyam mellett. Nem aludtam,tehát nem álmodtam, nem hallucináltam, valóban ott volt.

Ezt nem sok embernek mesélem el, mert tudom, hülyének néznek, még ha nem is mondják ki :))

Nem tudom mivel megmagyarázni mi lehetett, hiszen szívesen elutasítok minden ezotérikus jelenséget, de ezt tényleg láttam !

Szóval érdekelne, ha valakinek tényleg volt hasonló tapasztalata, hogy pontosan mit látott, hogy nézett ki stb.

2021. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WaidmannsHeil válasza:
100%
Párom tulajdon képpen nem fordított akkora figyelmet rá mit én. Elmondása szerint este 11 óra fele kint volt a konyhába. Éppen velem beszélgetett amikor elment az internet(Ezt én is észrevettem mivel megszakadt a kapcsolat és az üzeneteimnél is csak a ,,elküldve" felirat állt.)Ekkor sziszegést hallott a bejárati ajtó felől. Első gondolata az volt hogy csak a légfrissítő adta ki ezt a hangot,de ahogy oda fordult egy magas fekete árny szerű lény nézett felé. Más oldalakon vörös izzó szemekkel írják,de kérdeztem tőle és azt mondta hogy az arca is el volt mosódva. Nem csak a szeme sarkából vette észre, hanem teljesen felé fordult és akkor sem tűnt el. Pár másodpercig nézte.Párom elfordult,ekkor az alak el is tűnt már. Elmesélése alapján még olyan gyorsan nem rohant vissza a szobájába(XD). Másnap kaptam azt a választ hogy emlékezete szerint még egy kalap is volt rajta. Ekkor meséltem neki a fekete kalapos emberről amiről az idáig semmit nem tudott és leírásom alapján felismerte a múlt este látott alakot.
2021. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apukám ,amikor összeesett , làtott 6 fehér, 6 ezüst szinű alakot jobbra ,balra dőltek egymás melett ,előttük állt a kalapos ember.Sötét arc, barna ruha horgas orr, és mintha vigyorgott volna.Apunak sziv,érrendsz.volt gondja,majdnem meghalt....abban az állapotban jelentekmeg neki, de jol sikerült a mütète, jól van,ez 10 éve történt.



Szerintetek angyalok lehettek az fehér, és ezüst szinűek?

2022. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!