Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sajátodéra vagy mások...

A sajátodéra vagy mások tulajdonára vigyázol jobban?

Figyelt kérdés
Mások tulajdona alatt a kölcsönkapott vagy bérelt tárgyakat értem, bővebben a köztulajdont is.

2021. jan. 31. 21:28
A kérdező szavazást indított:
A sajátomra jobban vigyázok.
Másokéra jobban vigyázok.
Mindkettőre nagyon vigyázok.
Egyikre sem vigyázok.
81 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőre.. másét is úgy kezelem, mintha sajátom volna.
2021. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Máséra jobban vigyázok, sőt, törekszem arra, hogy ne is kelljen igénybe vennem, legyen az bármi.
2021. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra ami az enyém, de mastol kaptam 😊
2021. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Máséra mindig, a sajátom meg olyan, hogy van, amire igen, van, ami meg vagy egyben marad, vagy nem.
2021. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A masera ezerszer jobban. Az en konyvem lehet szamarfules, de a maset tahosag lerohasztani. Azert bizunk egymasban, mert ezt feltetelezzuk egymasrol.
2021. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A saját tulajdonomra is nagyon nagyon vigyázok, de másokéra talán még ennél is jobban.
2021. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában szerintem többen a máséra jobban vigyáznak. Ami a tiéd, azzal azt csinálsz, amit akarsz. A máséval nem. Meg ha elromlik, akkor a másét ki kell fizetni (általában), a sajátodét nem (mondjuk kell venni újat, de az most mellékes). Legalábbis szerintem. Én is sokszor a saját cuccaimat szanaszét hagyom, nem takarítom olyan sűrűn, ilyesmik. A máséval ezt nem nagyon csinálom meg.
2021. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A máséra, de ha nem muszáj, nem is szeretem más cuccát használni, mert amilyen szerencsém van, tuti, hogy pont nálam fog történni vele valami. :D
2021. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetösen precíz vagyok, mindenre vigyázok.
2021. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőre,mert másnak se kívánok olyat,ami nekem se esik jól csak ha neki jól esik.

Ennyivel kiegészítve.

Megkaptam a szerszámaim,már hiányzik belőle egy csomó villáskulcs.

Króm-vanádium,nem tom mennyi az ára de törjön el a keze a mocskos qrva tolvaj szubhumán fajtája az ilyen dögevő féregnek.

Hogy öntöttek volna csövön keresztül használt étolajat az anyukájába,és sütötték volna meg meg raktak volna rá egy turbót is hogy jobb legyen a hőfok,meg a hatásfok.

2022. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!