Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető, hogy a rosszindu...

Elképzelhető, hogy a rosszindulatú, irigy embereknek, akiket elsősorban mások kudarca és sikertelensége tesz boldoggá, a jelenlegi világhelyzet kvázi elégedettséget szül?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy örülnek, mert hogy végre nemcsak nekik sz*r, hanem sokmindenki másnak is. Olvasok néhol olyan kommenteket, megnyilvánulásokat, amikből az jön le, mintha egyesek direkt azt remélnék, hogy minél tovább tart a jelen helyzet. Tehát, hogy pár évig senki nem utazik majd sehova, meg nem megy semmilyen nagy rendezvényre, nem fognak luxuséttermekben étkezni, meg ilyenek.
2020. ápr. 6. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Várjál dèlelőtt majd megindul a ,,most,hogy a sok műmájer vállalkozó nem tud dolgozni,akkor ugye a nők igényei lejjebb mennek majd?...blabla"


Figyeld meg erről napi 3 kérdés lesz,meg,hogy utazásmániások is lejjebb adják.


Csak figyelj.


Így élik ki magukat sajnos.

2020. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: Az a legrosszabb, ha valaki mondjuk a saját fiára-lányára irigy, nem akarja, hogy nála többre vigye. Ez standardban undorító tulajdonság. De a jelenlegi helyzetben egyenesen aberrációnak számít szerintem.
2020. ápr. 6. 08:01
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Én is ismerek pár szemétládát, aki attól érzi magát valakinek, hogy ha lehet, mindenki, aki körülöttük van, minél több kudarcot él meg minél rövidebb idő távlatában. Ezeket a gennyládákat ez tartja életben! Ettől "boldogok"! Szeretnek más magánéletében, zsebében könyékig kotorászni. Mindenkit alábecsülnek a munkájukkal együtt, - csak azt ismerik el elvégzett munkaként, amit ők végeztek el, (minden, és mindenki más szar a szemükben). Az is ismertetőjelük, hogy különlegesnek hiszik magukat, - pedig semmivel sem különbek, mint bármelyik hétköznapi ember (azt leszámítva, hogy a normális többség azért nem rosszindulatú, legalábbis igyekszik nem az lenni - több, kevesebb sikerrel). - De ezeknek eszükbe sem jut pozitívan megközelíteni más emberek cselekményeit, - napi 24-ben vívják körkörös utóvéd-harcaikat. Napi 24-ben gyártják az összeesküvés-elméleteiket - és minél szélesebb körrel próbálják meg elfogadtatni is ezeket. Azt meg hagyjuk, hogy mi történik, ha tükröt tartasz egy ilyen elé!... Én például szeretem magam körül a csendet, nyugalmat, - szeretek egyedül lenni, - de ez nem jelenti azt, hogy tapsikolok örömömben csak azért, mert a nálam lényegesen aktívabb emberek megőrülnek a négy fal között. Inkább szurkolok nekik, hogy minél kisebb legyen a szenvedésük, - mert képes vagyok arra, hogy beleéljem magam az ilyen emberek helyzetébe. Az együttérzés nem kerül pénzbe!
2020. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok ilyen ember van.

Viszont a frusztraciojuk ertheto valahol, tulsagosan messzire mentek az emberek, legfokeppen a kozossegi media torzitotta el az emberek latoszoget.

Egy xy faluban elo Mariska is folyamatosan az instagramon log, ahol mast sem lat csak ilyen luxus olyan luxus, utazas, ettermek es a tobbi. Akaratlanul is elege lesz.

Es barmennyire is szornyu most ez a helyzet, bizonyos szempontbol valoban van pozitiv oldala is.

2020. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: Milyen pozitív oldalra gondolsz?
2020. ápr. 12. 12:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Az oldalon tényleg rengeteg ilyet látni, a valóságban még nem hallottam ezt senkitől. De lehet, csak nem mondják ki, inkább itt írogatják a baromságaikat. Elképesztő, hány férfi várja itt kárörvendően, hogy tönkremenjenek a párkapcsolatok és könnyebb legyen "nőhöz jutni" (mintha kajamaradékon versengenének).
2020. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6: Vagy egyszerűen arról van szó, hogy ha neki nincs nője, akkor másnak se legyen. Nekem sincs perpillanat, de eszembe nem jutna így gondolkodni.
2020. máj. 7. 10:33
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Álszenteskedés nélkül, szerintem picit mindenkiben benne van ez. Még benned is, csak esetleg nem látod magadtól.
2020. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8: Olyanok vannak, akik a múltban megkárosítottak vagy megaláztak engemet. Ha róluk hallanám, hogy a válsághelyzet miatt tönkrementek, értelemszerűen nem hullajtanék túl nagy könnyeket. De ezek személyes érzelmek. A kérdésem inkább azokról az emberekről szól, akik látatlanban örülnek a tömeges kudarcoknak és szívásoknak. Vagy az olyan ismerőseik kárának, akiknek egyetlen bűnük, hogy jobban élnek nála.
2020. máj. 7. 12:10
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezek az emberek orokke frusztralt lelki nyomorultak. Az a karorom pillanatnyi kielegules csak.
2020. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!