Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik anonimban bevállaljátok,...

Akik anonimban bevállaljátok, nektek milyen beteg/sötét gondolataitok szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Nem csak annyi, hogy átfut a fejeteken, hanem, ami nem borzaszt el titeket. Esetleg még szívesen is fantáziáltok róla. Írnátok nekem példákat? Szeretném megtudni, hogy másnak mennyire durvák a gondolatai, hogy tudjam mihez hasonlítani az enyémeket. Nem tudom, hogy itt mennyire lehet ezekről nyersen beszélni, mert nem tudom valaki olyan is olvassa, aki utána rosszul lesz (ezt nem akarom), vagy törlik a kérdést, fene tudja... Esetleg akkor privátban is írhattok, ha így a kérdés alá sok lenne. Azért merült fel bennem a kérdés, mert tényleg szeretném az enyémeimet hasonlítani, ugyanis nem tudom mennyire normális az, ami nekem van. Lehet minden második ember ilyeneken járatja az agyát, csak ilyen álca, hogy ők finom lekek, meg ilyet soha, meg ők az ilyet nem bírják. De az is lehet, hogy én vagyok beteg.

2021. febr. 1. 21:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha erre csak betegek fognak felelni az akkor megerősit a magadról alkotott véleményedben? Sosem jó túlságosan "biztosra" menni 1 nézet terén.
2021. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%

Befekszem egy száguldó vonat alá, h ne legyek többé rabszolga.

Az vonóhorgomra akasztom a volt csajom szájpadlását és húzom végig a hungárián.

Persze nem dugóban!

2021. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekkorom óta 'üldöznek' gyilkos gondolatok. Sajnos volt egy időszak, mikor nem maradtak ezek a dolgok gondolati szinten, pl. csapdát állítottam szüleim számára, meg ilyesmi. Nem volt benne semmi harag, düh, egyéb érzelem, csakis kíváncsiság. Szerencsére sikerült korán felismerni a problémát, azóta megtanultam kezelni a gondolataimat. Az ártó, kínzó vágyaimat szexuális módon élem ki olyanokkal, akik élvezik, hogy a másik oldalon vannak. Ezeken kívül terápiára is jártam gyerekkoromtól kezdve, ahol megtanultam az önkontrollt. Bár való igaz, hogy egyetlen ember van, akitől félek, az pedig én vagyok.
2021. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
felmegyek egy épület tetejére és leugrom.. mert még 35 évig biztos nem fogom bírni ezt az alja, alulfizetett rabszolgamunkát.. ahol minden nap azért kelek fel, hogy bemenjek dolgozni.. persze minden másnak másodlagosnak kell lenni. És hiába dolgozom 3 ember helyett, akkor is én vagyok a rossz, figyelmetlen, munkakerülő senkiházinak titulálva.
2021. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
14%

4

A munkahelyed téged minősít. Senki más nem felelős az oktatásodért, tehetségedért, jövődért. Ha nem tanultál és nem értesz semmihez, akkor mégis mit vársz? Te szeretnél lenni bilgéc?

2021. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Közösülök a 2-es nőjével, miközben húzza a Hungárián. Persze nem dugóban.
2021. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
5ös. Kerüljük el az "áldozat hibáztatást". Lásd be te is hogy nem a legjobb hely magyarország. (Nem a 4es voltam)
2021. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%

6

Az véletlen lenne, hogy ebbe én is belegondoltam?

2021. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%
pl. hogyha arra gondolok, hogy szép lányok kakilnak, kegyetlenül elkezd ágaskodni az admirális, nem tehetek róla
2021. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
#21.39 De nekem jutott előbb eszembe, szóval az első kör az enyém.
2021. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!