Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik anonimban bevállaljátok,...

Akik anonimban bevállaljátok, nektek milyen beteg/sötét gondolataitok szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Nem csak annyi, hogy átfut a fejeteken, hanem, ami nem borzaszt el titeket. Esetleg még szívesen is fantáziáltok róla. Írnátok nekem példákat? Szeretném megtudni, hogy másnak mennyire durvák a gondolatai, hogy tudjam mihez hasonlítani az enyémeket. Nem tudom, hogy itt mennyire lehet ezekről nyersen beszélni, mert nem tudom valaki olyan is olvassa, aki utána rosszul lesz (ezt nem akarom), vagy törlik a kérdést, fene tudja... Esetleg akkor privátban is írhattok, ha így a kérdés alá sok lenne. Azért merült fel bennem a kérdés, mert tényleg szeretném az enyémeimet hasonlítani, ugyanis nem tudom mennyire normális az, ami nekem van. Lehet minden második ember ilyeneken járatja az agyát, csak ilyen álca, hogy ők finom lekek, meg ilyet soha, meg ők az ilyet nem bírják. De az is lehet, hogy én vagyok beteg.

2021. febr. 1. 21:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%

7

Én ezt elismerem, én magam sem születtem jobb országba, viszont az országot, politikusokat sem lehet hibáztatni emiatt. A gazdaságot meg főleg nem.

2021. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#1 nem, hanem úgy gondoltam, hogy mindenki leírja alegbetegebb gondolatát. Nem számít, hogy ez mennyire durva. Ha valakinek az, hogy megöl egy gyilkost, vagy bedarál egy doboz csócsányt, akkor ennyi. Akkor ő ezt írja le. Nem baj, ha nem durva. Ezeket nyugodtan lehet ide, a privátot azért írtam, mert hátha valakié ide sok.


Köszi a többi választ. :)

2021. febr. 1. 21:41
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

11es. Nem egyenlő esélyekkel indulunk úgy vagyok vele.


12. Sosem tudsz anonimul felelni sehova, ez az internet. Szóval amit ideírsz és hálózati/ip cím vagy fiók kell hozzá. Az később is visszanézhetővé válik.

2021. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%

Élve eltemetem, és végignézem, ahogyan a saját salakanyagában elpusztul az az egyetemi tanár, aki direkt szivatásból olyat kérdez a ZH-n, amit nem is tanított. Vagy azt a dékánt, aki egy élhetetlen rendszert vezetett be, a diákokra hárítva a felelősséget a minősíthetetlen színvonalú oktatásról azért, hogy kevesen kapnak végül diplomát.


Nem, sose tenném meg, de egyes szituációkban olyan nagyon-nagyon jól esett eljátszani a gondolattal.

2021. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
11%

13

Annyi a különbség, hogy ha nincs meg az esélyed, többet kell dolgoznod a célodért. Viszont az esélye mindenkinek megvan egy jobb élethez.

2021. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%
15ös. Picit naív gondolat, de van ebbe is leráció. Én úgy hiszem hogy nem minden esetben lehet koppenzálni a kemény munkával.
2021. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13%
Jogos. A kemény munka helyett gondoljunk okosabb munkára.
2021. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
Adolf és Joszif bácsi dömpert tologató cserkész lenne ahhoz képest, amennyi "embert" leszednék erről a világról. Nem lenne bennem semmi lelkiismeret furdalás. Egy bizonyos réteggel személyesen vegeznék, nem sajnálnám rá az időt. De erre nincs és nem is lesz módom.
2021. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%
Láttam régebben 1 japán filmet az volt a címe Halállista.Az elég érdekes volt.Semmi különös kegyetlenkedés,csak bele a neve és annyi neki.
2021. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszok a gondolattal, hogy vajon miként reagálna a világ, ha egy-egy adott város fölött pl egy Cár bomba robbanna.


Bár, hogy mennyire gonosz, azt nem tudom, inkább a politikai reakciók amiken el lehet mélázni, hogy vajon hogy reagálná le a világ.

2021. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!