Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, hogy este így altatjátok...

Van, hogy este így altatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Bebújtok az ágyba, összegöngyölitek a takarót, hozzábújtok, és elképzelitek, hogy még kisbabák vagytok és Anyu melléhez vagy hasához bújtok.


Vagy nagyon szorosan magatok köré tekeritek a takarót, összehúzódtok magzatpózba és elképzelitek, hogy még Anyu hasában lebegtek.



2021. febr. 2. 02:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Lol, nem.
2021. febr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Soha az eletben nem kepzeltem ilyesmit. A magzatpozt sem szeretem. De a noi melleket igen, arra sokszor gondolok.
2021. febr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Neked szerintem komoly gondjaid vannak.
2021. febr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Még véletlenül sem szoktam ilyesmiket elképzelni, felnőtt férfi vagyok, nem kisbaba, és nem vágyok még csak gondolati szinten sem anyámhoz bújni, ettől csak inkább rosszabbul aludnék.
2021. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Anyuciról szerencsére már leváltam kb amikor az általánost kezdtem, most már pasikhoz szeretek bújni.

Olyan néha van hogy ha egyedül vagyok, összetekerem a takarót, hozzásimulok és majdnem olyan mintha a párom lenne ott.

2021. febr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Sosem merült fel bennem ilyen. Nagyon ritkán elképzelem, hogy egy pasihoz bújok hozzá, de az is ritka.
2021. febr. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2021. febr. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Inkabb lanyokra gondolok.
2021. febr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem, én már leszakadtam vagy 25 éve. Eszemben sincs ilyesmire gondolni.
2021. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Ami azt illeti, én igen. De nem így, ebben a formában.

Szeretem én is elképzelni olyankor, hogy egy 3-4 éves kisgyerek vagyok, akit éppen altat valaki, néha még a fejemet is megsimogatom az illúzió kedvéért. De nem a takarót szoktam ölelgetni, hanem az alá szeretem befészkelni magam :D

2021. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!