Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mérnök a betanított munkás...

Mérnök a betanított munkás múltat nem tudja feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ő 12 éve érettségivel betanított gépkezelőként kezdte. Munka mellett elvégezte egyetemet és mérnök lett.


Ugyanott dolgozik annál a nagy multinál, de hiába van szuper fizetése, remek lehetőségei, olyan mintha valami állandó mély sértettségben élne.


Soha egyetlen céges csapatépítőre, szakmai továbbképzésre, kollégáknak szervezett wellness hoteles ingyenes programra sem megy el, morog magában, duzzog, hogy


"Ja most már hogy mérnök vagyok emberszámba vesznek, most már mehetek én is a nagyemberekkel wellnesezni, szakmai programokra?"


És ehhez hasonló hisztiket nyom le. Csak a régi kollégákkal barátkozik, akik szintén a soron kezdték. A "fenntről" jöttekkel nem haverkodik jobban.


Ti láttatok már ilyet?



2021. febr. 2. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
legalább nem felejti el honnan jött. F*ngani is szokott az irodában?
2021. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Csak azt nem értem, miért nem mondott fel...
2021. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért mondott volna fel? Sokan ezt csinálnák amúgy.
2021. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos felmondtam volna. Minden lepra helyem otthagytam, amint nőtt a szakmai értékem. Ahol emberileg nem voltak korrektek velem kezdőként, ott ne akarjanak belőlem profitálni haladóként.
2021. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Kivéve ha mérnökként annyit kap, hogy az ezreseket wc papírnak használja.
2021. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Mérnökként egy normális mentalitású helyen többet is kap. Csak mondom.
2021. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kivéve ha f*ngós, ahogy már vki fentebb írta (bef*ngik az irodába)
2021. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Leírhatod ám csillag nélkül is. Nem olyan nagy dolog kimondani, hogy FING
2021. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Èn nem értem. Nyilván mérnökként értékesebb a cég számára. Egy betanított szakmát sokkal könnyebb végezni, mint egy mérnökként. Az orvosoknak is nagyobb a preztísük, mint a nővérkének/betegápolónak.
2021. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem mi a különleges abban, hogy nem a magas fluktuációjú munkakörben alacsony hozzáadott értékű és komplexitású munkákat végzőket, hanem a mérnököket viszik csapatépítőre. Milyen szakmai programra mehetne egy betanított munkás?!

A kérdező stílusa és a kérdés meg nagyon emlékeztet a munkaügyis trollra... Kamu az egész. A szakmai továbbképzéseket a cég fizeti, és éppen ezért kötelező. Már rég kirúgták volna, ha nem megy el.

2021. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!