Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nincs szakmája, vagy...

Akinek nincs szakmája, vagy felsőfokú végzettsége, mert így alakult az bánja? És betanított munkásként, vagy vállalkozóként (kereskedő) dolgozik van hiányérzete hogy nincs végzettsége? Többi lent, és várnék tippeket.

Figyelt kérdés

25 éves vagyok férfi.

Pincér szakmám van, amit sokáig csináltam külföldön de már váltanék.

Mennyire gáz mondjuk betanított munkát végezni, vagy szobát takarítani külföldön?

Valahogy ezek a férfias szakmák nem jönnek be mint burkoló, villanyszerelő, ács stb.. Pedig nagyon jó pénzt lehetne velük keresni, csak most időt sem tudnék bele fektetni és esetenként elég húzós a képzési díj bár kibírható.


Nekem van egy kis hiányérzetem, hogy nincs ilyen szakmám de mit csináljak ha nem jönnek be? Vagy csak nem láttam bele olyan közelről és azért nem szerettem bele.


2020. ápr. 29. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt nek csak ezek a "férfias" szakmák léteznek, sok másik is van, ami esetleg neked megfelelö lenne.

Másrészt a takarítás vagy betanított munka ugyan pillanatnyilag hoz pénzt, de semmi jövöd sincs mellette.

A helyedben elkezdenék keresgélni, tájékozódni, hogy milyen munkák vannak, amik érdekelhetnek, ha valamit találsz, akkor dolgozz ott próbáként valameddig, és ha tényleg megtetszett, akkor megéri befektetni valamennyit a képzésbe.

2020. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mik érdekelnek téged általában?
2020. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szobatakarítás nem rossz, mert könnyen lehet housekeeping supervisor bárkiből és utána -persze szálloda függvénye és nyalás- hotel manager, ami már nem egy rossz karrier.


Ami érdekel az a kertészkedés, növények.

Mezőgazdaság már nem.

2020. ápr. 29. 16:34
 4/4 anonim válasza:
100%
Csak akkor akarj betanított munkát végezni, ha semmi célod nincs az életben. Mert így akkor nem fog zavarni, hogy éhbérért dolgozod ki a beled.
2020. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!