Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztálytársamat neten piszkálj...

Osztálytársamat neten piszkálják a szobája miatt, mert hatalmas rajongó. Mikor hagyják békén?

Figyelt kérdés

Szegény, nekem akarta átküldeni a szobájáról a képeket. Mindketten animések vagyunk, de ő neki tényleg imádata. Nem csupán nézi, hanem az egész szobája akciófigurákkal, poszterekkel, képekkel, egyéb figurákkal, plüssökkel van kirakva. Kíváncsi voltam rá, ő lefotózta, de véletlenül az osztálycsoportba küldte be. Gyorsan kitörölte, de elég sokán látták... Azóta mindegyikük piszkálja, főleg akik a "nyomikat" utálják, van aki csak szeret a másikba belekötni, és van akik lenézik azokat, akik szeretik az animéket. Magunk között kiderült, ő is animés, de egyébként titkolja, hogy nagyon szereti. Azóta tényleg mindennap ez a téma, hogy bárhova néz, ott animés dolgokat lehet találni, még a parafáján is. Kimagyarázni se tudta, hogy nem az ő szobája, teljesen lesokkolódott.


Két osztálycsoport van, és ez abban történt, amiben nincs tanár. Ráadásul, bár semmi erotikus kép nincs, sok bl (fiú x fiú páros) is van, és az osztály homofóbja is beszállt a "buliba".


Mikor ér véget szerencsétlennek a piszkálódása? Ő szobája, ő hobbija, nem értem, miért kell piszkálni ezért. Már én érzem rosszul magam amikor a sorokat olvasom, amiben cikizik. :/


2021. febr. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell vállalni . Ennyi. a sok km

is gyökér meg utálkozzon csak. Legjobb ha valaki vagy valakik mellé állnak , hogy ők is nézik vagy és nincs ezzel baj. Te lehetsz az egyik. Kizártnak tartom hogy mindenkinek egyezne a véleménye a témáról. Ne hagyjátok szegényt egyedül, semmi rosszat nem tett.

2021. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A többség piszkálja, sokan meg azért, mert a többiek piszkálják, így ők is. Mást nem érdekel, megint más pedig tudja, ha ír, jelenléti oktatásban pokollá válik az élete a "vezér egyéniségek" miatt.
2021. febr. 3. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van bizonyíték a piszkálódásról (osztálycsoport)?

Szépen kell pár képernyőképet csinálni, s elküldeni az osztályfőnöknek, hogy csessze le a kis gyökereket...


Ha meg elkezdődik a jelenléti oktatás, kérlek vágd pofán ezeket a kis görcsöket az én nevemben is.

2021. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szrni. Semmi rosszat nem tett. ÖSsze kell fognotok.
2021. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
meg fogják unni a piszkálódást
2021. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!