Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért sértődik...

Szerintetek miért sértődik meg jobban az ember?

Figyelt kérdés
Lehet velem van így, de ugye van egy G Astrám, és egy Huawei Mate 20 pro telefonom. Ugyebár ha valaki fikázza a teledonomat hogy gagyi sz@r kínai, azon nem sértődök meg annyira, de ha valaki az autómat fikázza ha szóba esik, attól igen, és elég csúnyán. Szerintetek azért van ez, mert tudatalatt jobban szeretem az autómat, vagy veletek is ez van? Ez olyan, mint pl. Ha valaki fikázza a kedvenc focicsapatodat, azon csak röhögsz, de ha az autódat, akkor kiakadsz.
2021. febr. 3. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A magyaroknak az autó státusz szimbolum. A mérhetetlen vagyona. Miért van ennyi 20 éves audi bmw az utakon. Mert a jobbágy ettől érzi nagyobbnak magát. Persze, csak vicces bohoc.

Nyugaton ilyen már nincs. Az autó legyen az bármilyen, arra van, h guruljon..

2021. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Opel Astra F-em van, egyébként nagyon jó kis autó, még akkor is, ha már majdnem 20 éves. Úgyhogy innentől nem érdekel, ki mit gondol róla, én elégedett vagyok vele.
2021. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egy 2 éves Lexus kulcsával a zsebükben fikázzák az Astrádat, hanem egy hasonló korú import német "luxusautóval" (XD, LOL, muhaha). Sima p.csméregetés. Ő évente otthagyja az autód árát a szervízben, a tied meg kimegy a világból is. :)
2021. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg kötődsz hozzá, egyfajta produktumnak látod, hogy megvetted. Nyilván nem az autódat érzed megtámadva, hanem az anyagi helyzetedet, a választásodat, az ízlésedet, stb.
2021. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!