Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért sértődik meg rendre az...

Miért sértődik meg rendre az az ember akinek az alkatát kritizálják?

Figyelt kérdés
Például egyik ismerősömnek azt mondom hogy jó sok felesleg van rajtad,sportolhatnál valamit , hogy fogyjál (persze kicsit kíméletesebben) akkor azonnal bevágja a sértődőst.
2011. szept. 5. 13:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jó, az oké , hogy rosszul esik neki, de akkor meg tegyen már érte valamit , hogy változtasson a dolgokon
2011. szept. 5. 13:22
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt magát nem zavarja, akkor te miért szólsz bele ? Ha téged zavar, hogy ő kövér, ne nézz rá :). (Én nem vagyok kövér, de nekem meg a sovány emberek nem tetszenek, mégse szólok be nekik.)
2011. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csodálkozok, hogy megsértődik. Senki nem szereti hallani, hogy van rajta feleslege!!! Biztos neked is van hibád, majd máskor ő fogja a képedbe vágni!
2011. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Első : adok neked pluszt mert jól véleményeztél , én nem vagyok sem elhízva sem sovány sem, de még minimum 15kiló izmot akarok "hízni" magamra ... aki mondja nekem esetleg, azt hogy sovány vagyok annak rendszerint igazat adok mert nem vagyok teljesen megelégedve még a testemmel.
2011. szept. 5. 13:30
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezzel ő is tisztában van, az alapvető jólneveltséghez meg hozzátartozik szerintem, hogy nem megyünk oda a másikhoz és kezdjük el "szapulni" a hibáival.

Amúgy persze ezt is meg lehet tenni közelebbi kapcsolatokban, de mivel csak ismerősről van szó gondolom nem kéne megengedned magadnak ezt.

2011. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek meglehet a saját véleménye más külsejéről, az már intelligencia kérdése, hogy ennek hangot is ad, vagy megtartja magának. Szerintem teljesen felesleges felhívni a figyelmet akár kövérségre, akár soványságra, hiszen akinek mondod, tisztában van a saját adottságaival, ahhoz pedig, hogy miért olyan amilyen, az égvilágon senkinek semmi köze nincs, ahhoz meg pláne, hogy kritizálja és tanácsokat osztogasson.
2011. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk tavaly mikor itt voltak rokonok apám megjegyezte az egyiknek , hogy sokat hízott fogyóznia kéne. és megsértődött egy időre. kérdem én az igazság miatt mért kell megsértődni?
2011. szept. 5. 13:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te örülnél, ha pl. azt mondanák neked, hogy ronda a hajad, vágasd le és festesd be??
2011. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
röhögnék rajta :D
2011. szept. 5. 13:41
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted bárkit nyugodtan lehet kritizálni, mert csak röhögni kell rajta? Mindenkinek van tükre és tudja, hogyan néz ki.
2011. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!