Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan tudásod, képességed,...

Van olyan tudásod, képességed, amit eltitkolsz mások elől?

Figyelt kérdés
Mi az és miért látod jobbnak hallgatni róla?

2021. febr. 4. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Van. Tűélesen átlátom az emberek jellemét egy rövid ismeretség után is. De az emberek nem szeretnek szembesülni a hibáikkal, nem bírják a kritikát. Emiatt sok barátot vesztettem, ismerősök is kerülnek. Látom a szemükben, h jajj ez az a fickó aki előtt nem lehet színészkedni, meg játszani a nagymenőt, mert a vesémbe lát.

Mióta ezt felismertem, inkább nagyokat hallgatok. Nem lettem közkedvelt e képességemmel na.

2021. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van, fokent pszichologiai es marketing trukkok, amikkel elegge egyszeru az emberek manipulalasa. Ertelemszeruen azert nem beszelek rola, mert akkor nem mukodne.
2021. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De ha elárulom meg kell, hogy öljelek. 😂
2021. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van. Ha nagyon akarom látom a szellemeket, hallom őket, érzékelem. Tudok jósolni... Könnyen mentek annó a vizsgák, mindig tudtam, hogy mit kell húzni. Stb... Gondolom megérted miért nem mondom el senkinek. Már régóta kizárom a dolgot, de ha nagyon akarom akkor sikerül.


Tudatosan tudok álmodni. Ha azt akarom álmomban, hogy az ég zöld legyen, akkor zöld lesz. Nem nagyon hiszik el az emberek, pedig könnyű megtanulni.

2021. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
#1 Aha, vagy inkább azt gondolják, hogy jaj, ez az a fickó, aki azt hiszi, hogy a tekintetével a vesémbe lát, közben meg akkora baromságokat beszél, hogy rosszul leszek tőle xD
2021. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
van, de nem titkolom, csak nem pofázom el.. mert semmi közük hozzá.
2021. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mások veséjébe látok sajnos, érzékelem az elhunytak és a nàr majdnem elhunytak lelkét. Senki sem tudja.

Beszélek oroszul.

2021. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Előre megálmodok dolgokat. Félelmetes,szeretnék tőle megszabadulni már rég óta,mert minden álmom után ami félelmetes napokig rettegek.
2021. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. Azért titkolom, mert szégyenlem, illetve még többen bántanának, ha tudnának erről is, pedig nem én kértem, hogy ilyennek szülessek.
2021. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Általában úgy nem angyon szoktam elmondani, hogy mit tudok vagy mit nem, mármint úgy overall a környezetemben lévő dolgokról, így remekül tudom szűrni ha valaki hazudik stb.
2021. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!