Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a frusztráció és...

Milyen a frusztráció és stressztűrő képességetek 10-es skálán, ha 10 a teljesen, és 1 a semennyire ? Hogyan kezelitek a stresszes, nehéz helyzeteket ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 16:57
A kérdező szavazást indított:
10: Teljes mértékben kezelni tudom
9
8
7
6
5
4
3
2
1: Semennyire nem tudom kezelni
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A problémamegoldó képességem jó, viszont nagyon frusztrált tudok lenni. Rendes fizikai tünetekkel, pl. heves szívdobogás, vérnyomás emelkedés, lever a víz.


5 pontot adtam magamnak, mert egyfelől még idegesen is igyekszem a megoldást keresni, másfelől nem én vagyok az aki a leghiggadtabb ember a világon. Ennek megfelelően nem is vágyom stresszes munkára, és élre sem kívánok törni.

Legjobban a háztartásban érzem magam, illetve olyan helyeken, ahol túl nagy felelősséget nem vállalva lehet koordinálni.

2021. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon labilis vagyok idegileg, sajnos könnyen ki lehet zökkenteni, nagyon rosszul kezelem a stresszes helyzeteket.


A lakásból ki merek mozdulni, csak ezért adok magamnak 2 pontot...

2021. jan. 7. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bírom a stresszt, a legjobban nyomás alatt teljesítek, nem hagyom el a részleteket sem.

De ugyanakkor nagy alkalmaknál, pl egy vizsgánál konkrétan kapok 2 idegösszeroppanást 10 perc alatt. Valamint a magánéletemben van még problémám a stresszel. Sajnos párom sokat dolgozok, és folyton ideges vagyok miatta. Ezt a fajta stresszt kezelem a legkevésbé jól, mikor a szeretteimről van szó.

2021. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik csak én vagyok ilyen idegzsába.
2021. jan. 7. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 8-at adtam magamnak. A hétköznapi stresszhelyzeteket nagyon jól kezelem, de mérföldkövek esetén sajnos nem vagyok a legjobb. Multkor volt életem első interjúja, nagyon fontos volt számomra, viszont előtte 5 perccel 170-es vérnyomásom és 140-es pulzusom volt ülve. Majd pár perccel a kezdés után abszolút feloldóttam.
2021. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4

Sokáig egész jól megy, majd a semmiből sógorostul, a négyszerese üt vissza.

2021. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azért 1 mert nincs 0, én és a stressz már már jegyben járunk, csak nagyon féltékeny típus
2021. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!