Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán hány pontot...

10-es skálán hány pontot adnátok magatoknak konfliktuskezelés képessége szempontjából ?

Figyelt kérdés
Nyilván a 10, ha teljes mértékben tudod kezelni, 1 ha semennyire. Így értelmezendő.

2021. jan. 9. 13:38
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Hát én olaszosan szoktam rendezni, szóval kb semennyire nem kezelem jól a konfliktusokat. :D

De végül mindig úgy csűröm-csavarom a dolgokat, hogy nekem lesz igazam.

N

2021. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Gyatra vagyok ebben, de hát ez van. Kijön ilyenkor a gyerekes énem, nehéz hideg fejjel gondolkoznom.. szóval 1-est adok magamnak:D
2021. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
1-est adok magamnak mivel ha nem is tudom úriember módjára kezelni a konfliktusokat de legalább van önkritikám. Mindent agresszióval oldok meg. Mondjuk gondolom, hogy pont emiatt van egyre kevesebb konfliktusom másokkal, mert akik egy kicsit is ismernek azok nem fognak bekóstolni semmivel.
2021. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
6- A saját szarom el tudom takarítani és általában a vitáimat is szépen vezetem, tudom szépen érvényesíteni az akaratom, jól tudok érvelni és inkább a megoldás érdekel, mintsem igazam legyen, szóval ilyen szempontból jó vagyok. Viszont ha egy olyan konfliktushelyzetbe kerülök, amit nem én csináltam, nem az én konfliktusom (:D), akkor csak trollkodni meg barmolni tudok elhárító mechanizmusként és abszolút konfliktuskerülő vagyok. Például ha két barátom egymásnak ugrik és engem kér, hogy tegyek igazságot, akkor én onnan felszívódok egy "oldjátok meg és szóljatok, ha kész vagytok" vagy inkább azt mondom, hogy "mit búziskodtok, menjünk inkább valahova" kíséretében.
2021. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy az első válaszolóval értek egyet. Ugyanilyen vagyok én is :D
2021. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!