Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rakás szerencsétlenség külsejű...

Rakás szerencsétlenség külsejű pasik hogy alakulnak ki?

Figyelt kérdés

Fodrászt nem ismeri, ruha üzletet sem, zokni szandállal, övtáska ingre, pocakra felvéve, Lidl reklámszatyor táska helyett, hozzá a butyuta, mafla tekintet.


Ja és ehhez nem alkoholista, hajléktalan, vagy munkakerülő.


Normális egzisztencia, karrier.


Még feleség is.



2021. febr. 4. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekli őket a kinézetük egyszóval igénytelenek azért
2021. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát, könnyen elhagyja magát az ember, ha megvan mindene és önbizalma is van amellett. Elvégre miért kéne elmennie drága dolgokat venni és jól kinézni, ha van felesége és normális karrierje? Szerintem legalábbis hasonlóképp gondolkozhatnak.
2021. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
A kettesnek tökéletesen igaza van. Amíg nem volt pénzem, addig én is márkás ruhákra, luxusautókra, drága ékszerekre vágytam, viszont most, hogy nagyon jól keresek, papucsban járok a boltba. Ettől függetlenül nem hanyagolom el magam, csak nem érzem, hogy bárkinek meg kell felelnem meg ilyesmi.
2021. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Ja, oké, azt hittem, valami genetikai rendellenességről lesz szó a kérdésben, de ezek szerint csak simán olyan emberekről, akik személy szerint neked nem tetszenek. Erre csak annyit tudok mondani, hogy mindenkinek másmilyen az ízlése, és a tiéd sem felsőbbrendű másokénál, de ezt általában nem képesek felfogni az olyan emberek, akik ilyen jellegű kérdéseket írogatnak ki, mint te.
2021. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ránk több súly nehezedik,nem lehet ennyire leegyszerűsíteni. Nők közül is pont ugyanannyi igénytelen van,a súly ma már nem számít,body positivity,normalize bodies! És egyebek.
2021. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
A Lidlis szatyorral mi a baj? :D
2021. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Hamar elszakad
2021. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg pont hogy erősebb mint a többi.... Inkább járnék ilyennel mint tesco-sal vagy coop-osal.
2021. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Az hagyján, hogy a férfiak hogy néznek ki - amúgy tökéletes volt a leírás, 10-ből 9 ilyen, de nem tehetnek róla, nem érzékelik önmagukat, hisz közel autista mind - viszont sokkal inkább megérne egy misét az a kérdés, hogy és a nők (akik a darvini szelekciót végzik, és akiknek köszönheted a felhozatalt) hogyan képesek vonzódni hozzájuk, és egyáltalán hozzájuk érni? Állítólag magasabb esztétikai érzékük és igényük van, vagy akkor mégse? Hát akkor mégse, itt dőlt össze a nemlétező nagy női szépérzék...
2021. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi szükségét, hogy másoknak megfeleljen.


Vagy csak direkt polgárt pukkaszt. Ebben az esetben elérte a célját a kérdező kérdése alapján.

2021. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!