Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reszegen hulyeseget csinaltam...

Reszegen hulyeseget csinaltam es nem talalhatom ugy a dolgokat ahogy azok megtortentek valakinek valami kreativ otlet?

Figyelt kérdés

19 eves egyetemista srac vagyok bebaxva szetvertem egy 1,5 literes borosuveget a TV kepernyojen (a borosuvegnek semmi baja) es azon most ket egesz szep lyuk tatong. Nem szeretem amikor ferditik az igazsagot barmikor hulyeseget csinaltam ugy talaltam ahogy volt viszont milyenk a lakas ahol ezt csinaltam es hogyha ezt igy elmondom 1:1be akkor nembiztos h anyamek megbiznak bennem annyira hogy ittmaradhassak. Eddig a legjobb otletem az hogy leakartam vinni es elestem vele (mert van 1 uj tv es ez pont a regi volt) viszont bizok a kreativitasotokban hatha valaki tud megjobbat :D

Ui. : igen jo nagy balfax voltam szetoltani er!!!



2019. febr. 6. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Milyen család ahol ilyen piti dolgokrol már hazudni kell? Vallásosak,jehovák h igy fosol h hazarángatnak felnőttként?
2019. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Leejtéstől nem lenne szép kerek lyuk a tévén.

Megszédültél és nekiestél, belenyúltál a hirtelen mozdulattal...? Mondjuk a két lyuk itt is sántít.

Mondkuk lehetsz nagyjából őszinte, ez történt, de haver volt, nem te, soha többé nem engeded be a részeg állatot a lakásba, pfejj, és kártérítést ígért vagy valami. Aztán elhúzol diákmunkázni, hogy meglegyen az az összeg tényleg...

És legyen ez egy jó lecke, rohadtul nem kéne ennyire bebaccni. Se otthon, se máshol. Nem fogsz tudni mindig mindent megúszni, most szólok.

2019. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem valoszinu hogy hazarangatnak de megis mit gondolnak rolam? Nem jellemzo ram az ilyen. Te szulo vagy (ez nem kotekedes, tenyleg erdekel). Koszi a valaszt egyebkent nem mondom hogy nincs igazad csak meg ilyen teren tapasztalaltlan vagyok epp amiatt hogy meg nem volt ilyen helyzet :D
2019. febr. 7. 00:04
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Kommentelo neked is koszi a valaszt nem rossz otlet,csak ok se hulyek sose voltam szedulos se semmi ilyen valoszzinu leesik nekik a 20filleres. Igen tudom hogy nem uszhatoak meg az ilyen dolgok de a jelenlegi csaladi hatter is hatassal van arra hogy 19 evesen miert akarok "hazudni" egy ilyen "aprosagrol"
2019. febr. 7. 00:07
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Mögötte akartál port törölni :), de véletlenül felbillent a tv, és pont ráesett a két súlyzódra.
2019. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Apropo azt elfelejtettem emliteni hogy efy 2006os tvrol van szo nem egy ertekes darab most a tetten van a hangsuly
2019. febr. 7. 00:08
 7/11 A kérdező kommentje:
3. Valaszolonak kulon koszonet ilyesmikre gondoltam, ez nagyon talalo volt! :)
2019. febr. 7. 00:15
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha van meg hasonlo johet batran! :D
2019. febr. 7. 00:29
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Szimplán leviszed a kukába kidobod, aztán azt mondod otthon hogy miközben nézted elkezdett sötétedni a kép majd teljesen elment, elvitted egy TV szerelőhöz, azt mondta hogy a tv háttér világítása ment tönkre nem éri megjavítani mert 30 000 ft lenne vagy ilyesmi és mondta hogy alkatrész áron 5000ft ért átveszi.
2019. febr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is simán kidobnám, még amíg meg nem látják a szülők. És elmondanám, hogy nem is értem hogy történt, de teljesen tönkre ment. Se kép, se hang, bekapcsolni nem lehetett, szerelő nem tudott rajta segíteni.
2019. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!