Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bullyingoló, bántalamazó...

A bullyingoló, bántalamazó emberek miért bántanak másokat ? Nekik ez miért okoz örömöt? Szerintem elég elborultnak kell lenni ahhoz, hogy valaki szenvedése kielégülést okozzon egy embernek.

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 12:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Gondolom próbálnak uralkodni másokon.
2021. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
20, hála a jó égnek :))
2021. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%

"utána meg érthető módon semmi türelmem nem volt az értetlenkedésedhez."


Elég hamar elvesztetted a türelmed. Dehát ugye ahogy mondani szokás, nincs az a pék, aki ne lenne lisztes.


Nem értetlenkedtem, csak kíváncsi voltam miért nem függ össze, ennyi.

2021. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
Szellemi fogyatékosság egyik ága. Nem alakul ki benne a felelősségtudat. Ha nem tudok segíteni, legalább ártsak a jelmondata. Sokból politikus lesz. ~ ennyi.
2021. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy biztos, hogy normális, ép elméjű emberek nem tesznek ilyet. Aki ilyet tesz az beteg, hiába okos, hiába látja el a munkáját, stb. Teljesen beteg aki másnak szándékosan szenvedést okoz és még örömét is látja benne. Sajnos megtapasztaltam én is egy munkahelyen ezt. Azt láttam, hogy csak ez az öröme volt ennek az embernek az életben semmi más. Az arcán látszott a mindennapos szenvedés. A munkáját jól elvégezte, de akit csak lehetett tönkretett. A gond persze az, hogy nagyon jól manipulálta a főnököt, aki mindig hitt neki. Mert nyalni nagyon tudott, és megjátszani magát. De az igazi énje borzasztóan szánalmas volt, szabályosan lehetett érzeni a lehúzó energiáját. Ha reggel még pozitívan ment be az ember, ő egy-két óra alatt úgy lehúzta a másikat, hogy az egész nap kegyetlen rossz volt utána.
2021. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy megszabadultam az ilyenektől. Képesek borzasztóan kikészíteni a másikat, akármilyen pozitív életszemléletű. Az ilyeneket valahogy meg kell próbálni elkerülni. Munkahelyet váltani, kizárni az életből, mert másképp rámegy az ember.
2021. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Szobalint12 válasza:
#10 Amikor már mutogatunk arra a zaklatóra, akkor már rég késő, mert már volt eleget bántalmazva ahhoz, hogy ne fejlődjenek ki nála az érzelmek. A depresszió (avagy kamaszkori krízis) az érzelmi fejlődés vége. Az, hogy pszichopata valaki azért van, mert -és javíts ki kérlek, ha nem jól tudom- a kamaszkori krízis idejéig annyiszor bántalmazták, hogy nem esik át krízishelyzeten, mivel már pszichopata a gyermekkori bántalmazásaitól. (és ezért ugye nem lehet depressziós.) Tehát: Hogyha a gyereket kiskorában bántalmazzák olyan szinten, hogy kamaszkorban nem fejlődik ki a felnőtt szintű érzelmi intelligenciája, akkor szociopata, nagyon fiatalkortól való tömérdek bántalmazás esetén pedig pszichopata lesz.
2021. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!