Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romáknál miért van ez még...

A romáknál miért van ez még mindig így?

Figyelt kérdés
Igaz az,hogy a cigányoknál a férfi a főnök,az asszony a tulajdona és azt csinál vele amit akar?Bármikor megverheti?És hogy a cigány nőnek az a feladata,hogy a férjének megfeleljen?

2021. febr. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Fordítva. ;)
2021. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én elég sok férjével, párjával ordítozó, balhéző, verekedő nőstény egyedet láttam. Meg sírva könyörgő "jáááj Márgít há fogággyá visszá" hímnemű egyedet.
2021. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Igaz hogy a férfi a főnök a nagyobb dolgokban de azért nem bánik kutyakent a nővel, attól még hogy mások előtt az asszony nem szól neki otthon lehet hogy szépen leossza a fejét 😂 és azt a nőt bántják aki kierdemli. A nő feladata tényleg az hogy helyt álljon otthon. Ez a normális olahciganyoknal van így jómagam is az vagyok. Az el fajzott rétegre persze ez nem igaz, ők mindig csak verekednek veszekednek atkozodnak... Ha van kérdésed nyugodtan irj
2021. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!