Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbogarasabb...

Mi volt a legbogarasabb szokás, rigolya, amit valaha tapasztaltál mástól, vagy esetleg neked van?

Figyelt kérdés
Nekem egy osztálytársam annyira undorodott a hústól, hogy azért nem volt hajlandó megenni a rántott sajtot, mert az hozzáért a húshoz.
2021. febr. 6. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudok menetiránnyal háttal ülni mert pánikrohamom lessz.
2021. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Én a pékségekkel vagyok igy.

Vannak ezek a papir tasakok. Es ha kértem vmit es megkaptam, az a papirtasak valami irdatlan büdös (nem attol ami benne van, hanem) az a "papirszag".

2021. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

*szoval nem birok abbol a tasakbol enni.

De mikor a pizza veszi át a kartondoboz szagot..az ia lehoz az eletemrol. Altalaban azonnal kiveszem belőlel a pizzát h9gy meleg ne szivja magába :D

2021. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
*az is lehoz *melegen kiveszem belőle
2021. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Van egy fickó, aki úgy megy az utcán, hogy közben fejmagasságig lendíti a karját minden lépésnél.
2021. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Valamiért nagyon nem bírom elviselni, ahogy hallom, hogy más hogyan eszik, vagyis ha full csönd van, és tisztán hallom, ahogy rág meg nyel stb., de ha valami elnyomja ezt, akkor oké xD
2021. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Gyűlölöm a terhes nőket. Ha felszáll egy a buszra én leszállok. Ha szembe jön átmegyek a túloldalra. Képtelen vagyok elviselni őket.
2021. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
Mi bajod konkrétan a terhes nőkkel?
2021. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Egy időben, gyerekként, annyira féltem a baktériumok gondolatától is, hogy nagyon gyakran fújkáltam a kezeimet... 😅
2021. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Metionin ***** válasza:
77%

Gyerekkoromban minden este átellenőriztem a konnektorokat és az ablakokat, ajtókat. Anélkül nem tudtam elaludni. Amint kolis lettem 15 évesen, ez megszűnt.

Ami még megvan, hogy az édességeket boncolva eszem, a kekszeket kettészedem, a csokikat körberágom, bonbonnak is először leharapom az alját, kieszem a tölteléket és aztán a maradékot. Ha ismeretlen csokit kapok, akkor a csomagolása alapján stratégiát csinálok a megevésére.

2021. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!