Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbogarasabb...

Mi volt a legbogarasabb szokás, rigolya, amit valaha tapasztaltál mástól, vagy esetleg neked van?

Figyelt kérdés
Nekem egy osztálytársam annyira undorodott a hústól, hogy azért nem volt hajlandó megenni a rántott sajtot, mert az hozzáért a húshoz.
2021. febr. 6. 18:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, az utolsó kettő szerintem nem rigolya, ezek normális dolgok.
2021. márc. 19. 20:57
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
21: pedig engem sokat szekáltak ezek miatt. Hogy hülye vagyok, hogy gombás tésztát, pörköltet hidegen eszem, nem vagyok komplett. Amikor meg pl. más lakásában vagy az irodában nem akarom használni a vízforralót, légkondit, mikrót szolgáld ki magad jelleggel, volt már, hogy leéletképteleneztek meg kiröhögtek.
2021. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem eszem húst, mert utálom a szagát. Halat sem, mert egyszer a lazactól ételmérgezésem volt. Ovo-lakto vega vagyok. Utálom a koszos/ápolatlan/káromkodó/képzetlen/

funkcionális analfabéta/hangosan beszélő/részeg/udvariatlan/alacsony szókincsű/nyelveket nem beszélő/szakbarbár embereket. A perditákat és a véleményvezéreket kikacagom. Nem szeretem a fennhéjázást, a ki ha én nem stílust, a sznobizmust, a primitívséget. A nácikat, kommunistákat, ateistákat romákat, zsidókat, a lengyelek és oroszok kivételével a szlávokat sem szenvedem. (Pár jó fej roma/zsidó azért akad). Zavar a műanyag tárgy/a mosogatószer és flakon látványa/a modern bútor/a rendetlenség/a kutyaszag/macskaszag/öregszag/babaszag/babaápoló termékek szaga. Zavar a túl erős ízű fogkrém. Utálom, ha szerencsétlenül keresgél egy vevő szűk sorokban, úgy, hogy engem meg akadályoz, és visszaél az időmmel. Ilyen helyekre lehetőleg be sem megyek. Utálom a legtöbb eladót is, akin látni, hogy lekezelő a vevőkkel.

2023. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

*ateistákat,

(Telefonról vagyok, és lemaradt a vessző, elnézést).

2023. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja, és a drogosok is irritálnak (marihuána is).
2023. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!