Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ezt kezelni?

Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

A bátyámról van szó.

Amit tudni kell róla,hogy 20 éves korában ő elment és belépett a francia idegenlégióba.Végigtolta az 5 évet,majd még 2 évet volt zsoldos különböző afrikai országokban mielőtt hazajött.Utána egyből keresett lett itthon mint behajtó,rettegett híre lett,mert katonai fegyelemmel végezte el a munkáit,plusz nem tudták róla,hogy mennyi embert ölt már meg és ehhez képest a behajtás neki bakfity.

Aztán megismerkedett egy lánnyal akivel össze is házasodtak,a sógornőm lett és lenyugodott.

Sőt abbahagyott mindent,nyitott egy boltot és abból éltek.

A feleségének soha nem mondta el,hogy ki volt ő régen,a mai napig nem tudja.

Eltelt így 15 év,lett egy kislányuk is és csodás apa lett.

Azt hittem végre rendbe jött.

De tavaly elváltak és azt látom rajta,hogy kezd visszatérni a régi énje,mert már megint elkezdett vállalni "munkákat".

Hogyan segíthetnék neki?

Legszívesebben odaköltöznék hozzá,hogy ne legyen egyedül,de nekem is családom van.

Szüleink pedig már nem élnek.Csak én vagyok neki.


2021. febr. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mit kell ezen kezelni? Neki ez az életmód megfelel, neked meg semmi beleszólásod
2021. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Úgy hogy a házasságot kéne rendbe hozni. Nő, gyerek hiánya miatt van ez.

Ha nincs kiért, akkor miért változna... ugye, mondom férfiként:)

2021. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Tudom milyen a katonaság. Nálunk a nagyfőni is katonai sulit végzett, akin látja, hogy fegyelmezett, annak katona módjára segìt, aztàn ha kiderül, hogy èrt is hozzá, akkor munkáját tisztelet övezi.
2021. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
"plusz nem tudták róla,hogy mennyi embert ölt már meg " Na és mennyit?:D
2021. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.

Gondoltam ,hogy ki kell kanyarodni erre.

Szóval Afrikában a katonák 90%a kisgyerek.Kisgyerekek kalasnyikovval.És le kell lőni őket vagy téged lőnek le.Bátyám mesélte,hogy az ilyesmi feladatok rengeteg katonatársát kicsinálták agyban.

2021. febr. 6. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
számot mondj xD
2021. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!