Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik rohamom van két napja...

Pánik rohamom van két napja tegnap még gyenge ma meg már erős tört rám és a mentősök is kijöttek ordibáltak velem hogy normálisan szedjem a levegőt különben elvisznek a pszihiátriára. Hogyan lehet kezelni a pánik betegséget ?

Figyelt kérdés
Tüneteim:remegés, fulladás, szédülés, hányinger, légszomj, izzadás, émelygés, hidegrázás, hasi fájdalom, mellkasi fájdalom, bizonytalanság-érzés, gyors szívverés, ájulásérzés, sírás, erős szívdobogásérzés, reszketés, kipirulás, hasi feszülés, zsibbadás a végtagokban, zsibbadás az arcon, test idegenként való megélése, rémület, rettegés, halálfélelem, félelem a megőrüléstől, félelem a kontrollvesztéstől.

#pánikbetegség, #rohamok, #légszomj,reszketéss,félelem, #folytogató érzés, #heves szíverés,
2021. jan. 4. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Pszichologus, pszichiáter, maganban vagy sztk-ban. Amugy meg ezert ne hivj ki mentot, mastol elveszed az eselyt az eletben maradasra.
2021. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, de filmekben ilyenkor adnak egy zacskót hogy abba lélegezz ki és be, és az elég jó instant megoldásnak tűnik hirtelen.


Persze ez csak rövid távú, de hatásosnak tűnik, talán a mentőket meg lehet vele spórolni.



Hosszú távon azt javasolnam keress fel egy kineziológust vagy theta healing-gel foglalkozo embert, aki segít leasni a probléma gyökereig, mert ugye diagnózis nélkül nincs recept sem.

2021. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit adtak?
2021. jan. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem adtak. Járok pszihológushoz van frontinom tiapridálom azt vettem be a sajátomat...Az a 2 gyökér nem adott semmit csak ordibáltak fenyegetőztek...Gratulálok az egészségügynek meg Orbánnak is. Apám egy Alkoholista ember gyerek koromóta iszik üt vág engem is anyám is idegileg kicsinál minket.Állandóan a nap 24 ben idegesít engem plusz munkám sincs plusz bíróságra kell járnom az exem miatt aki elakarja venni a házam refluxos betegségem lett hányom feszt a savat háziorvosom pszihológusom leszar nem foglalkoznak velem csak a gyógyszert írják...Lelkileg senki se törődik velem.Magányosan érzem magam egyedül és pluszban még csalódtam a szüleimben meg az orvosokban mentősökben is mert ez nem segítség volt Apám ütött a mentősök meg ordibáltak mikor kijöttek és rosszul voltam.
2021. jan. 5. 06:15
 5/12 A kérdező kommentje:

Rosszulétem: Beszélgetem a mostani párommal telefonon feljött a savam

megmarta a tüdőm nem kaptam levegőt reflux rohamom lett onnan utána szívem görcsölt mintha 7 szer belenyilalt nem kaptam levegőt le estem a székről sötétült el minden hányingerem lett reszketett kezem lábam vacogott a fogam és ezt mind nem tudtam megfékezni megálítanni ezt a rosszulétet akár hogy akartam...

2021. jan. 5. 06:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Szívem hevesen vert zsibadt kezeim.Habzott a szám felakadt a szemem anyukám szerint...Most haragszik rám mindenki szüleim...pedig nem én tehetek róla...De mindegy magamnak kell megoldanom mindent mert másra nem számíthatok.Csak magamra számíthatok legközelebb megdöglök a szobámban nem szólok senkinek rohagyon meg mindegyik.
2021. jan. 5. 06:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobbulást cimbora!
2021. jan. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Leülsz a gép elé, minden fent van a neten, olvasd el a pánik mechanizmusát és az önsegítő technikàkat. Én ilyenkor addig sétálok amíg el nem múlik, de a papír zacskóba légzés is jó.
2021. jan. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített h kerestem munkát és elkoltoztem otthonról az ország másik felébe. Eleg rövid idő alatt jobban is lettem és azóta se panikoltam
2021. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak magadon tudsz segíteni! Először is keress munkát. Bármit.

Foglald le magad, sétálj, fuss, olvass. Az segít elterelni a gondolataidat.

A gyógyszereket meg hagyd el mert azok tesznek tönkre.

Vegyél erőt magadon mert így semmire sem mész.

2021. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!