Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik a bad girlek? Miről lehet...

Kik a bad girlek? Miről lehet felismerni egy badgirlt? Mitől lesz valaki bad girl?

Figyelt kérdés

Sokszor meg kapom ezt a jelzőt, szinte minden ismerősöm annak tart, bár nem értem. Pár tény:

Rockot hallgatok általában,bár most yungbludra vagyok eszméletlenül rákattanva

Nagyon ritkán verekszem akkor is általában a másik fél kezdi. Sosem én kezdek, szimplán ha csak valaki megüt akkor nem hagyom magam és én is visszaütök,de általában kerülöm a bajt. Bár még is minden hülyeségben benne vagyok.

Nekem az ilyen bad boyok is jönnek be.


Na ezekre a tulajdonságaimra szokták mondani,hogy bad girl vagyok. Amit elfelejtenek az az,hogy szerintem amúgy nagyon kis ártatlan, kedves, gyerek vagyok. Noss ez csak pár tény volt , tenyleg csak azokra vagyok kíváncsi amit feltettem. Előre köszi a válaszokat!



#lány #verekedés #Bad Girl #kik a badgirlek
2021. febr. 6. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"fiatal nő, aki kirívóan részt vesz merész vagy illetlen viselkedésben, önkifejezésben"


Legalább is az internet szerint.

2021. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem aki verekszik az nem bad girl hanem inkabb c.... mar bocs :D Ok, vilagos ha megutnek, visszautsz, de valahogy en sosem kerultem olyan szituba, hogy meg akarjanak utni. (Bar ha minden nap a Blahan jarnek at, lehet mas lenne a helyzet.)
2021. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kimesz 8 utan az utcara...
2021. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es nem értek egyet!

"Hat nekem aki verekszik az nem bad girl hanem inkabb c.... "

Ha megütik nyilván nem hagyja magát senkit se magát.

De attól függ hogy hogyan reagál rá,pl:ki akarja kaparni a szemét,mert nyakon vágták mert beszólt, akkor tényleg olyan mint egy vad C-tpye lány..

2021. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 De errol beszelek. Az onvedelem oke. De nekem 30 ev alatt nem kellett meg soha verekednem senkivel. Nem ertem, masok hogy kerulnek random verekedesekbe, ami nem az, hogy valaki megtamad az utcan.
2021. febr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5

De oké,ha megütnek nyilván nem fogod szépen megkérdezni hogy "ez mi volt",hanem embertől függően vissza üt.

Pl ha téged fellöknének mit reagálnál?

2021. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 De miert utik meg? Multkor a munkahelyen szemtanui voltunk, hogy ket kollega olyan szinten ordibalt egymassal, hogy fogadni mertem volna, hogy osszeverekednek. Nem az jutott volna eszembe, hogy ezek milyen bad boyok, hanem neztuk, hogy mi baja ennek a ket retardaltnak. (Nem ismerem oket, csak latasbol, es nem hallottam teljesen, mi a veszekedes oka, messze voltunk ahhoz, de lattuk, hogy kovetik egymast direkt es ordibalnak.)

Altalaban akiket latok, hogy ilyen agresszivan egymasnak mennek, utcan, villamoson, barhol, azok mindig ilyen rosszarcu, balhes kinezetu alakok. Meg a focihuligan ismerosom meselte, hogy nekik kulon program a verekedes, direkt leszervezett talalkozoik vannak az ellenfel ultraikkal, ahol verekednek :D

Normalis, kulturalt emberek szerintem nem kerulnek random verekedesekbe rendszeresen. A bad girl/ bad boy szorol sem az jut eszembe, hogy verekszik, maximum az, hogy lazabb, mint az atlag, nem tart be betegesen minden szabalyt, ki meri mondani amit akar, de azert a hatarokat tudja, tehat nem a keselos rosszarcuba kot bele, akivel aztan agyonverik egymast.

2021. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Hát mondjuk igen,valaki kiprovokálja..

De ismerek olyant személyt akik azért ütöttek mert hátat mutatok neki,és tényleg semmit rosszat nem szólt amiért megüthetik

2021. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De kedves kérdezőből kérdem,miért ütnek meg?
2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Állítom, hogy aki azzal jellemzi magát bármilyen szituban, hogy szokott verekedni azt még sohasem verték rendesen szájba.

Change my mind!

2021. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!