Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is csinált már ilyet?

Más is csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

Véletlenül eltörtem egy üvegpoharat itthon. Ahogy szedtem össze a darabokat, olyan érzésem támadt, hogy meg akarom vágni magam. Első két próbálkozásra nem sikerült, mert nem mertem olyan erősen csinálni, aztán harmadszorra erősebben odanyomtam a szilánkot, és akkor sikerült úgy megvágni, hogy el is kezdett vérezni a kézfejem. Akkor megijedtem, hogy mit tettem és gyors kidobtam mindet. De valahol jól esett, hiába tudtam, hogy ez helytelen.

Más is csinált már ilyet? Normális dolog ez?

L/24


2021. febr. 6. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Persze, normális. Ezen az oldalon a mentális betegségek kategóriában rendre felbukkannak hozzád hasonlók, igaz, ők jellemzően tizenévesek.
2021. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog.
2021. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Normális dolog?

Ha ilyen kérdést meg mersz fel tenni, akkor baj van a fejeddel

2021. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ miért csináltad, néha szükséges a fájdalom már csak azért is, hogy emlékezz mitől kell félned.

Normális? A tevékenységeink fele amit otthon 4 fal között teszünk nem normális, csak nem mondjuk el őket senkinek, nem ezzel kell foglalkozni, hanem eldönteni, hogy egy adott tevékenység jó vagy rossz hatással van az életedre. Ha ezt folytatnád, az értelemszerűen rossz lenne.

2021. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!