Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem minősít ha azért akarok...

Engem minősít ha azért akarok küzdősportot tanulni, hogy mások ellen használjam majd a tanultakat?

Figyelt kérdés

Mindenki volt gyerek, mentek a lökdösődések rugdosások, de azok mondhatni csínytevésnek minősültek.

28 elmúltam, cigányok között nőttem fel 16 éves koromig, nem igazán sírom vissza azokat az éveket mert nem váltak hasznomra, barátok sem kerültek ki közülük, ismerősök nem bántottak, de idegenekkel már volt probléma és mindig elfutottam, az oka meg volt, nincs technika a kezeimben lábaimban, előbb csaptak volna arcon mert nem tudok védekezni, és először ütni majd kifektetni a másikat.

Nem szégyen szerintem hogy ezért valaki direkt pénzért tanuljon önvédelmet, amivel késes támadást is háríthatnék idővel.


2021. febr. 6. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A saját védelmedre,és mások védelmére nem minősít rossz értelemben. Mások szándékos,jogtalan és mindenféle ok nélküli támadására már minősít. Én is bosszú hívő ember vagyok,ha bántod anyámat,akkor az öcsédet a fán találod,de nem bántanák a semmiért senkit...Ezt még én is megvetem,úgy,hogy én a szemet szemért híve vagyok.
2021. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Késes támadást nem fogsz te hárítani, tudod miért? Mert aki késsel támad, az nem normális. Inkább legyen lőfegyvere a másiknak, de kése ne.


Ha te azt gondolod, hogy küzdősportolók képesek magukat megvédeni, akkor tévedsz. Elég, ha ketten támadnak, már esélytelen szinte. A legjobb védekezés pedig mindig a nyugalom.

2021. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlan vagy. Ha normális helyen tanulsz, el fogják mondani, hogy ha csak teheted, kerüld el a harcot. Ez fokozottan érvényes, ha késsel mennek rád. Ezzel együtt jó dolog a harcművészet, de én inkább arra törekednék, hogy elkerüljem a rázós helyzeteket.
2021. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
A társadalmat minősíti.
2021. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A késes támadásokat a profik is nehezen kezelik,és nem túl magas siker rátával....Nem véletlen mondják ők sem,hogy futás. Tudod mennyire intimidating mikor egy kés van valakinél,és közel van? Bármelyik pillanatban belédszúrhatja,és gyors...Kiszámíthatatlan...

4. Igaza van a négyesnek,a társadalmat minősíti,hogy az embereknek már ilyen dolgok fordulnak meg a fejükben. Nincs háború,de mégis kell hordani valami önvédelmi eszközt,mert kitudja,hogy mikor jelenik meg egy istentelen barom...

2021. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerintem egy ezzel foglalkozó szakember kellően felkészít a koncentrációra is, ezért nem feltétlen próbálnék menekülni aki gyanúsan mozog vagy a késért nyúl, itt Borsodban 5-ből 3-an ittasak vagy drog befolyásoltság alatt próbálnak elérni valamit, ami a lényeg hogy nem tiszta a tudatuk és így előbb tudok lépni.

YT-on vannak kamera felvételek amiken állóhelyzetből nyakon rúgja a támadóját a hapsi, és lefekszik rögtön, gondolom csak próbálta kóstolgatni.

2021. febr. 6. 22:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kés ellen rúgni?Látszik mennyit tanultál...Elég sok idő kell,mire perfekt lesz egy mozdulatod,és lehet,hogy egy vérprofi,aki egész életében ezt tanulta megcsinálja,mondjuk túlélne 10 támadásból jóindulattal 6-7 alkalommal,de ez nem 10 perces dolog.
2021. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6

Talalkoztal te mar speeddel teli tamadoval? Vagy kokain? Vagy mas hasonlo?

Amellett, hogy nem faradnak el, sokkal aggresszivebbek is, illetve a fajdalmat sem erzik. Hajra!

2021. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Késes támadást nehéz kivédeni. Hallottál a karácsonyi újpesti késelőről? Aki a rendőrt kórházba juttatta? Pedig a rendőrök, akik terepre mennek, nem kapnak rossz kiképzést.
2021. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

9 Rendőrök képzése?Régen sokkal jobb volt. Ma?Kövér,vagy csontvékony. Régen kötelező volt a fegyverhasználat. 1 rossz mozdulat,és a másik szitává lőtt,ha igazoltattak pl. Ma?Hogyne.

De amit a 9-es ír,az igaz. Ők is emberek. TEK-eseknek van nagyon jó esélyük,nem a rendőröknek.

2021. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!