Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos egy nyomorek vagyok...

Sajnos egy nyomorek vagyok semmi ferfiassag nincs bennem, viszont meg akarok tanulni verekedni, milyen kuzdosportot ajanlatok?

Figyelt kérdés
sajnos izom se nagyon van rajtam de szoktam itthon gyurni, valami biztos van ami megfelelne nekem is mit gondolsz??? 24F

2016. nov. 30. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

a csing csungot kipróbálhatod.

ott állítólag kőkemény verekedőket képeznek.

2016. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahol magas mester van és rendszeres edzés:)
2016. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tüzeld magad dragon ball nézéssel :)
2016. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gerike te vagy az?
2016. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 harcász ***** válasza:

Szegény...

Menjél be a legközelebbi Box terembe... Próbáld meg kibírni, és nem abba hagyni!!!

Pár év múlva már nevetni fogsz ezen a kérdéseden. :)

2016. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harcász ***** válasza:
Jah, de amúgy a kick box, thai box, taekwondo, kyo karate, ezek jók. Ha érdekel a földharc, akkor judo, birkózás, jiujitsu. Ha érdekel az önvédelem, akkor Krav-maga, defendo, sistema, esetleg aikido. Attól függ, mi van közelben. Lehet kombinálni is, de évekig folyamatosan keresztedzést csinálni, főleg munka mellett iszonyat nehéz. Próbálj ki egy párat, mi van a lakhelyeden. Amelyik tetszik, durr bele... Ne várj többet!!
2016. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!