Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szempillások akik úgy írnak...

Szempillások akik úgy írnak ki posztokat, mintha legalább a rák ellenszerét találták volna fel?

Figyelt kérdés

Nagyon elterjedni látom hogy egy képzésen való részvétel után ahol még csak anyagismeretet is alig kell elsajátítani, konkrétan csak pár óra gyakorlat után fényezik magukat, hogy sikeresen elvégezték.

Ez csak a marketing és figyelemfelkeltés része, vagy ők valóban úgy gondolják hogy ez egy ekkora előrelépés a világban és ennyire tehetségesek?



2021. febr. 7. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szia!Nem olyan nagy cucc de azért nem hinném hogy olyan könnyű elvégezni mert azért kell hozzá kézügyesség és persze türelem és pénz és nagyon koncentrálni kell hogy el ne rontsák a munkájukat.
2021. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt marketing, másrészt miért ne lehetne rá büszke?
2021. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván lehet rá büszke, ahogy én is arra, hogy tegnap levittem a szemetet, ennyi erővel.
2021. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor tedd ki, hogy levetted a szemetet, előtte hetekig tanultál, gyakoroltad, és eddig nem ment, de ma végre sikerült.

Szerintem több lájkot fogsz kapni, mint egy pillás.

Hozzáteszem: ha szerinted ez nem nagy cucc, akkor végezd el! Igaz, csak kozmetikus végzettséggel tanulhatod, de hát az se nagy dolog, egy délután alatt megvan.

Az meg nem nagy cucc, hogy valaki jó egy szakmában, és egyéni vállalkozóként megél belőle.

De kitalálom, hogy mi a bajod. Szép a csaj?

2021. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, nem mindenki akar betanított gyári munkás lenni
2021. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Legtöbben azzal kezdik, amivel én is rendelkezem szépségtanacsadói okjvel. Nekem ez csak egy hobbiként van a sminkelés miatt, van állandó munkám.

Lehet pusztán csak személyiség függő, hogy valaki aki tényleg létrehoz valami hatalmasat magának megtartja, valaki pedig szereti felnagyítani a dolgokat.

2021. febr. 7. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon boldog vagyok, én is felmásznék az épület tetejére, és kiabálnék.


Mit vesz el tőled, hogy valaki más?

2021. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!