Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok ha drogériában...

Mit csinálnátok ha drogériában nem teszter terméket próbálna ki valaki (pl. szempillaspirál) vagy ha valaki leejt egy péksütit és visszarakja? Vagy megfogja kézzel és visszarakja?

Figyelt kérdés
Ti nem szóltok be? Szóltok a biztonsági őrnek?
2016. nov. 2. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg udvariasan szólnék az illetőnek, de teljesen felesleges ilyesmi miatt botrányt csapni vagy más embereket belerángatni.
2016. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem mindhárom esetre volt példa.


Te örülnél ha elkapnál valami szembetegséget egy ilyen eset miatt? Vagy ha olyan zsemlét ennél ami a földön volt, ahol aznap átmentem ezren? Ha udvariasan elmondom akkor másnap ugyanúgy megteszi, ha ki kell fizetnie akkor lehet nem.

2016. nov. 2. 21:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha én kapnék érte fizetést, akkor szólnék. Vásárlóként a legtöbb ilyen eset fel sem tűnik, mert egyszerűen nem arra figyelek, hogy mit csinálnak az üzletben mások, hanem hogy nekem mit kell venni. Egyszer volt, hogy szóltam a pénztárnál, a hűtőpultban az egyik dobozos fagyit alaposan megdézsmálták, de én már csak az eredményével találkoztam, és ha nem akartam volna fagyit venni, ezt sem veszem észre, azt nem láttam, ki tette és mikor. Mivel nagy üzlet, feltételezem, van biztonsági kamera, azon vissza tudták nézni, mi történt.
2016. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha ott állok valaki mellett látom mit csinál.
2016. nov. 2. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem ugyanoda járunk, ahova és amikor én járok vásárolni, tömeg van és alig férünk el egymás mellett, a saját cuccaimra figyelek, hogy azt ne csórják el vagy ne tegyenek bele a kosaramba plusz árut véletlenül. Biztos nem olyankor csinálják, amikor én pont ott vagyok, de tényleg nem láttam még ilyen szarkákat akció közben. :-)
2016. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha észreveszem, és bajosnak találom (pl. azért nem szólok, ha vki kinyitja a szempillaspirált, ha nincs teszter és kép se a belsőről kint, hogy lássa, milyen a keféje, de azért már igen, ha vki nem teszterből pacsmagolja magát), szólok a biztonsági őrnek vagy a pénztárosnak. Közvetlenül az emberkének nem szólnék, mert ált. a prolik csinálnak ilyesmit, és a fenének sem hiányzik, hogy belémkössenek, megüssenek, hívják a haverokat, levisítsák a fejem a boltban.
2016. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na azért az "urak" is megcsinálják ugyanazt, amit a"prolik"!!! Sőt...

Na de engem százszor jobban idegesítenek azok, akik a többi vásárlót bámulják argus szemmel, ahelyett hogy vásárolnának.

2016. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kinyitni én is nyitottam már ki. A legviccesebb az volt amikor egy nő aki épp kipróbálta azt mondta hogy azért mert allergiás a legtöbb spirálra. WTF??? Ha allergiás akkor az összetevőket nézze meg, vagy majd ha holnapra bedagad a szeme akkor mit csinál? Olyat is láttam aki a rúzst a száján próbálta ki. Ha előtte egy herpeszes kente magára akkor örülhet neki. Alap hogy kézfejen próbáljuk ki a termékeket. Sose lehet tudni ki kente magára előtte. Vicc.



És senki nem azt nézi, hogy más mit csinál, de van szemünk és látunk. Nem egy ló vagyok aki csak előre lát.

2016. nov. 3. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha látom a zsömlét hogy visszarakja akkor lehet kiveszem más ne egye meg, a szempilla spirálért még nem biztos hogy szólnék, de én is azon típusok közé tartozom aki nem érzékeli a környezetét ha nem akarja. Vásárláskor én is többnyire a saját gondolataimba vagyok merülve, és ha csak nem az orrom előtt konkrétan csinál valaki valamit akkor nem veszem észre.

Erre viszont kár beszólni mert mások vagyunk. Ezzel a képességemmel a munkámban nagyon is tudok érvényesülni. Te pl jó lennék biztonsági embernek vagy mittom én :D

Amúgy a barátom is ilyen. Mindent észrevesz, meglát. Én nem.

2016. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9, Köszi a választ, de nem erről van szó. Engem csakis azért zavar és azért nem veszek ilyen helyen olyan terméket amiből a teszter kibontható, mert nem szívesen használnám amit más magára kent előtte.


Érted a lényeget? Te használnál olyan terméket amit más vadidegen használt? Ez nem elvi kérdés részemről hanem belegondolok, hogy mi lenne ha azt nézném ki magamnak amit más kipróbált.

2016. nov. 3. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!