Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja a domináns...

Más is utálja a domináns embereket?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen azt képzelik, hogy ráerőltethetik saját akaratukat másra. Hogy másnak követnie kell őket. Ha meg nem teszed, akkor kész ki vagy tagadva, megbocsáthatatlan bűnt követtél el, vérig sértetted őket.
2021. febr. 7. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más a domináns és a lehengerlő. Én sem szívlelem a s.ggfejeket.
2021. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dominans vagyok, en nem kedvelem a tobbi dominanst embert, mert ellenfelet latok bennuk.
2021. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy valóban domináns ember úgy vezet téged, hogy csapatban érzed magad. Nem pedig egy szolgának.
2021. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ki legyél tagadva, a csapat többi tagjának közreműködése is kell... Egy ember nem tud kitagadni.
2021. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Orbán Viktort szeretem, a többit utálom!
2021. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

akit leírsz,az csak egy hatalmaskodó fa szkalap.


az igazi domináns mellett te érzed magad megtisztelve,hogy követheted.

2021. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen ismerősöm és szörnyű volt sokszor mert mindig azt kellett csinálni amit ő akart és ráuntam aztán meg azt kaptam meg hogy én egy önző és rosszindulatú ember vagyok😊😊

Én aki próbálok mindenhez és mindenkihez jóindulattal viszonyulni.Főleg mikor itt gyakorin is hülye idióta kérdésekre normálisan válaszolok és nem beszólok mint sokan.Akkor én aztán marhára rosszindulatú ember lehetek húha😋😋

2021. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Igen bosszúállók is. Ha látják nem vagy befolyásolható akkor dolgokat kezdenek terjeszteni rólad, alád ásnak. Csakhogy erősebbnek érezhessék magukat. Nagyon szánalmasak az ilyen kontroll-mániás emberek.

2021. febr. 7. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom rólam mit beszél vagy mit nem.Nem igazán érdekel hogy őszinte legyek.Szólás szabadság van,tudod😉😉
2021. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőkben nem, csak hapsiban.
2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!