Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én furcsállom az embereke...

Csak én furcsállom az embereket? Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem akarok furának látszani de az az igazság hogy ha lehet akkor kerülöm őket vagy nem tudom hogy mondjam.

Nyilván nem punnyadok egész nap itthon mert ki kell menni sétálni meg ugye most a vírus vagy minek nevezzem ezt az ökörséget is közrejátszik hogy kevesebb emberrel kerülök kontaktba viszont amikor kimozdulok igyekszem kerülni őket.

Ha van lehetőségem akkor kevés nagyon kevés emberrel tárgyalok és igyekszem minimálisra csökkenteni ennek a számát.

Mi lehet az oka? Bizalmatlanság? Naivság? Talán ki tudja.

Van más aki hasonló helyzetben van?



2021. jan. 31. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szociofóbia lehet, nem mered őket megszólítani..
2021. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos hogy szoc.fóbia.Én is kerülöm őket azért mert senkire se vagyok kíváncsi és ennyire egyszerű.Csak a közeli hozzátartozókkal szívok egy levegőt szívesen.
2021. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nem akarok idegenekkel szóbaállni, az utcán egyszerűen rossz mások mellett elmenni, néha kicsit félek is, ismerősökkel sem szeretek együtt lenni,(nyílván kivétel a közelebbi barátok és családtagok). Ismerkedni/pártkeresni meg végképp nem szeretek mert egyszerűen túlizgulom az egészet. Nemtudom ez miért van így.
2021. febr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!