Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen több önbizalmam,...

Hogyan legyen több önbizalmam, hogyan legyek ferfiasabb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Jarj el edzeni.
2021. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

1. Szard le a hercegnők véleményét. Azok csak ócska kurvák, pár év múlva zokogva fognak könyörögni, hogy állj velük szóba.


2. Szard le a menő csávókat. Azok is megkeseredett prolik lesznek negyvenéves korukra.


3. Napi 30 perc otthoni edzés csodákra képes. Már feltéve, hogy nem kezd cikizni miatta a család.

2021. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha lehet majd járni konditerembe, azonnal menj! Nekem bevált! Immáron 11 éve edzem! Megszerettem magam!😎
2021. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 camarr válasza:
100%
Nem tudni sajnos hány éves vagy. De a fent említett dolgok valóban olyanok amelyek segíthetnek ez ügyben. Amennyiben már a végső elkeseredettség fázisában vagy ajánlott egy pszichologus/pszichiater ha megengedheted magadnak.
2021. febr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok, azert ennyire nem durva a helyzet 😂😂
2021. febr. 8. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ki kell zárni sok véleményt, mert csak elveszik tőled a motivációt. És igen, a motiváció nagy úr szóval találd meg valamiben, például egy sportban. Tűzz ki nagy célokat, (feltekerek a bringámmal a hegyre) aztán jön az a férfiasság magától.
2021. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Pszichiáterhez meg pszichológushoz neked kellene járnod te szerencsétlen 4es kommentelő (camarr).


Te kérdező fiúcska látod.. Egy kicsit szálkásabb vagy, már van önbizalmad.. :) Én azt javaslom nagyon nézd meg kivel barátkozol vagy kinek a véleményére adsz .. A nagyképű emberek csak kompenzálnak légy önmagad és légy büszke. Ne sunnyogj, húzd ki magad és egyenesen járj ;)

2021. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!