Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből adakozzak?

Miből adakozzak?

Figyelt kérdés
Hivo vagyok, van két gyerekem, egyik 11 , masik 14 éves... én keresek 180 ezret, feleségem 150 ezret.... a rezsink havonta 80 ezer. Be vasarolunk húsokat havi 50 ezeért, ruha stb azzal oda a fizetesém, a felesegem fizetése megmarad abbol élünk , mitcsináljak ennyiből nem tudok adakozni. Nem bántok senkit tisztelem a másikat, de semmi több mitcsináljak. Adakozzon az Orbán Viktor meg a rabló politikusok
2021. febr. 9. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az adakozas miota kotelezo? Ha az lenne, nem adakozas, hanem ado.
2021. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg inkabb forditsd a gyerekeidre azt a penzt, ne pedig az ilyen baromsagokra, mint az egyhaz.
2021. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az adód jó része az egyházakhoz kerül szóval adakozol a tudtodon kívül is.
2021. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleve adakozol a tudtodon kívül is, szóval nyugi. A villanyszámlára is többet fizetsz mint amennyit használsz, mert ebből fedezik azoknak a költségét, akik nem fizettek stb.


Mellesleg nem kötelező adakozni, nem értem mi a problémád.

Én jól keresek, mégsem szokásom adakozni. Olyan rászorulókon szoktam segíteni, akiket személyesen is ismerek, hülye lennék szervezeteknek utalni.

2021. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépjél ki a szektából.
2021. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!