Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gorombák az emberek?

Miért ilyen gorombák az emberek?

Figyelt kérdés

felteszek egy egyszerű kérdést erre ők elhordanak mindennek, meg még odaírják nekem, hogy pukkadjak meg?!

Miért ilyenek mostanság az emberek?


2021. febr. 10. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Attól függ hogy mit kérdezel.Mondj példákat mert így nem lehet érteni.Amúgy,igen eléggé gorombák és parasztok tudnak lenni
2021. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kicsibarany ***** válasza:
100%

Ha általánosságban kérdezed, akkor azért, mert sokan csak önigazolásért jönnek vagy provokatív a kérdés.

Trollok mindenhol vannak, de normális kérdésekre többnyire normális válaszok mennek.

2021. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mi a kérdés. Ha azt kérdezed, miért szemét minden nő/pasi, akkor jogosan küldenek el melegebb éghajlatra. :-)
2021. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez az oldal tökéletes fokmérője a saját normalitásunknak.

Minden nap magamról tanulok itt, akkor is ha kérdezek, és akkor is ha válaszolok. Többnyire normális válaszok jönnek a kérdéseimre, mert rendesen megfogalmazom, nem csak odahányom, és figyelek rá hogy érthető legyen, nem rébuszokban beszélek, nem hagyok ki fontos információkat. Ennek ellenére volt már olyan kérdésem aminél kötekedni kezdtek velem a válaszolók. Abból azt szűrtem le, hogy az adott dologban én vagyok a fura, én gondolok valamit a nagytöbbségtől eltérően.

A válaszaimnál is ezt figyelem. Nekem erre jó a hasznos/nem hasznos szavazás. Mert nem hasznosság alapján nyomják az emberek, hanem szimpátia, egyetértés illetve egyetnemértés alapján. Önismeretre tökéletes.

2021. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
A keményen dolgozó kisember frusztrált,mert:“A”:az asszony nem tartja oda neki már rég óta.”B”:az asszony odatartja de már nem áll föl rá.”C”:nincs is asszony.”D”:kevés a fizetés a gyárban.”E”:leégett a gyár.”F”:kirúgták a gyárból.”G”:megint emelték a sör árát.”H”:kicsi a farka.”I”:hamar elsül a farka.”J”:rádudált a köcsög reggel a városban.”J”:ráállt a mérlegre és már megint hízott három kilót.”K”:kopaszodik.”L”:a lányát már megint viheti abortuszra.”M”:az asszony meg félrekúrt.”N”:hengerfejes lett az a k.rva kocsi.”O”:most csináltatta meg a hengerfejes kocsit de a lánya egyből összetörte a kórházba menet.”P”:hétfő van.”R”:kedd van,szerda van,csütörtök van,péntek van.”S”:holnap hétfő lesz.”Sz”:a szeretője gyereket vár és állítólag tőle van.”T”:a szomszéd macskája átjár és teleszarja a kertjét.”Ty”:a lányát a Bundri gyerekkel látták a plázában.”U”:nagyon beba.zna már a haverokkal a kocsmában de a korona miatt még azt se lehet.”V”:a tópart horgászviskóját a cigányok szétverték és elhordták tüzelőnek.”Z”:nem eszik a hal.”Zs”:menni kell anyósékhoz vasárnap.Ennyi szar mellett néha ki kell engedni a gőzt,ennek az egyik módja,hogy anonim módon belerúghatunk a másikba minden következmény nélkül.Meg lehetünk olyan gorombák amilyenek a főnökünkkel szeretnénk lenni de vele nem merünk.Nem kell magadra venned ezeket,hadd mondja csak mindenki a magáét.Engem negyed órája küldtek el konkrétan a k.rva anyámba,de teljesen nem érdekel.Csak röhögök ezen az egészen,ezért járok ide.
2021. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én normális kérdésekre csak normális válaszokat látok.

Viszont a kérdések többsége elég bicskanyitogató és szerintem vannak olyan kérdések amiket teljes joggal fikának le és küldik el a kérdezőt egy melegebb éghajlatra. Ilyenek például:

- az egyértelműen csak önigazolás céljából született kérdések

- az általánosító kérdések

- a direkt provokatív kérdések

- az álértetlenkedő kérdések

- az olyan kérdések amiket 3 mp lenne megkeresni Googleben

2021. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező?Némi reakció a válszokra?Vélemény?
2021. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
válaszokra
2021. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!