Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha ezen az...

Miért van az, ha ezen az oldalon valaki rákérdez egy kötelező olvasmánnyal kapcsolatos dologra, elkéri egy könyv megoldókulcsát, akkor rögtön nekiesnek, hogy milyen lusta?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert fél perc Google kereséssel választ kaphat kérdésére és miért én dolgozzak helyette? Fogja, Gugli, fél perc múlva megvan a válasza. Ennyi. Easy peazy.
2021. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert az! Pedig nem kell sok sütnivaló ahhoz, hogy ugyan azt, amit beírt ide kérdésbe, beírja keresőbe és azonnal megjön a válasz, anélkül, hogy bárkire várnia kéne, vagy hallgatnia kéne, hogy milyen életképtelen vagy lusta. Bár én szívesebben hiszem azt az ennyire fölösleges vagy buta kérdések kiíróiról, hogy csak unatkoznak és azért írták ki, hogy legyen valami, vagy nem tudom. Próbálok hinni még az emberek józan paraszti eszében. Nagyon erősen próbálkozok (és nem könnyítik meg)
2021. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha a kotelezo olvasmanyt elolvasod, akkor minden felmerulo kerdesre csipobol tudod a valaszt ... ergo ha nem tudod mirol szol az olvasmany, akkor lusta voltal elolvasni. Erre tesznek megjegyzest (hozzateszem jogosan!) :)
2021. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert valóban lusta azért.Nem értem miért nem lehet kiguglizni és kész.Nem kerülne sok erőfeszítésbe😉Aki még erre is lusta az már beteges kategória.Én ha valamire kíváncsi vagyok guglizok és megkeresem amit tudni akarok.Kötelező olvasmányt pedig nem nagy dolog elolvasni mert észre se veszi az ember és bővül a szókincse mpndjuk ami nem árt a mai vv műsorokra való tekintettel ahol beszélni nem nagyon megy hanem csak a trágárkodás de az nagyon😁😁
2021. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Az itteni kérdések 90%-a megválaszolható lenne Google keresés által.
2021. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

igazából nem feltétlen lustaság. Pl egy megoldókulcs lehet nincs már fenn, de régen fent volt és valakinek megvan. Lehet abból akarja a kérdező ellenőrizni a feladatait

Kötelezőnél meg nálunk az van, hogy 18 kötelező volt, nem tudta a többség a nagyrészét végigolvasni nyáron, de mivel úgy volt, hogy sorba haladunk, no para, majd behozza. De nem sorba haladunk végül, előrébb jön valami, és három nap múlva házi és egy csomó olyan kérdés, ami olyan részlet, hogy olvasónpló nem említi :D

2021. febr. 10. 13:40
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Mert lusta, nincs rajta mit szépíteni. Már bocs, de egy tanévben 18 könyvet elolvasni nem nagy dolog.
2021. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Három nap alatt el kéne tudni olvasni egy kötelező olvasmányt. Napi 1 óra sem kell hozzá, és annyi mindenkinek van. Főleg ebben az időszakban, mikor úgysem mehet senki sehova...
2021. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Barmikor lehet kotelezo olvasmanyt olvasni ... nyar mar eleg regen volt ... akinek volt lemaradasa, mar reges regen behozhatta volna, hiszen lassan itt a kovetkezo nyar :)))
2021. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog, nekem pl sikerült is amúgy, még nyáron. De lassabban halad, mert más a nyelvezet, mint valami olyannak, amit szívesen választ az ember. Meg ha nyáron nem fejezi be, akkor suli mellett a többi tanulnivaló mellett sok, meg felejt belőle, stb...
2021. febr. 10. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!