Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hordanak sokan ott is...

Miért hordanak sokan ott is maszkot, ahol nem kötelező?

Figyelt kérdés
Például az utcán olyan helyen, ahol rajta kívül nincs kb. senki. Vagy mondjuk autóban.

2021. jan. 19. 13:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Utcán sokszor rajtam van mostanában, így nem fagy le a képem
2021. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Mert a kamu propaganda sok embert hipohinderré, nem gondolkodóvá tett. A média első számú dolga a félelemkeltés.
2021. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Én már elfelejtem, hogy rajtam van. Múltkor még a kávéba is beleittam vele.
2021. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Én is a hideg miatt teszem fel az utcán!
2021. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Mert egész nap ebben van, felszáll a buszra, bemegy a boltba... mindenhol kötelező, arra a három percre, amíg nem kell hordani, nem veszi le.
2021. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Én csak a hideg miatt. A sál az nekem még túl meleg mert annyira hideg nem volt főleg 6-8 perces sétára nem veszek fel sálat maszkot egy fokkal egyszerűbb és pont védi az arcomat a hideg ellen, nem száradt még ki ami ilyenkor nálam nagyon gyakori és nem is fázik benne. Én csak a hideg miatt hordom ott ahol nem kell hordani. Persze melegebb időbe amint lehet le is veszem mert akkor kegyetlenül idegesít, de ilyenkor hidegbe kifejezetten jobb érzés viselni.
2021. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Egész nap olyan helyen dolgozom ahol kötelező a maszk. Sokszor elfelejtem levenni, mert már hozzászoktam.
2021. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Én is azért hagyom magamon sokszor mert nincs kedvem mindig le fel húzogatni.Jó melegen is tart :) Kocsiban lehúzom természetesen
2021. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Budapesten a legtöbb helyen utcán is kötelező, egyébként a hideg ellen kifejezetten előnyös most, nekem fájni szokott az arcbőröm, ha nagyon hideg van, most nincs ilyen gondom, mert a maszk eléggé véd.
2021. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%
Ha nyáron is kell még hordani az már más lesz :) Remélem már nem kell addigra
2021. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!