Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az Eszenyi...

Mi a véleményetek az Eszenyi Enikőről, hogy ilyen agresszív?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik szánalmasabb, ez a nő, vagy a színészek, akik évekig eltűrték a bántalmazást. Ennyi a véleményem az ügyről, nem értem mire volt ez a nagy "botrány".
2021. febr. 10. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Az meg megint ki a halál?
2021. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Tegyük fel, van egy szakmád, amihez értesz, amiben jó vagy, amit tanultál és amiben sok munkával kiépítettél valamekkora karriert. Alapból sem egy olyan terület, ahol dúskálni lehet az ajánlatok között, de ráadásul a górénak elég nagy a tekintélye ahhoz, hogy ha úgy látja jónak, nemhogy kirúgjon, de az egész pályafutásodat derékba törje és tényleg sehol ne legyen jövőd. Neked ilyen helyzetben mekkora lenne az arcod?
2021. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Aki ilyen helyre megy, annak tisztában kell lennie ezzel. Úgy látszik a legtöbbnek nem volt akkora probléma ez, mert ilyen szolgalelkű csicskák, mint amilyen az emberek nagy többsége.
2021. febr. 10. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

"Aki ilyen helyre megy, annak tisztában kell lennie ezzel. "

És azzal, hogy így nem lesz egyszerű szót emelni egy erőszakos főnök ellen. És ennek megfelelően elég sok kellett nekik hozzá, hogy beteljen a pohár és szót emeljenek. Mit nem lehet ezen érteni?

A kiszolgáltatott ember nem csicskalelkű. Az a csicskalelkű, akinek semmi komoly tétje nincs, hogy marad-e a munkahelyén vagy sem, komolyabb nehézség nélkül találhat hasonló helyeket sőt még jobbakat is, ennek ellenére csak tűr és tűr.

2021. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Senkinek nem tartanak a fejéhez pisztolyt, hogy munkahelyen dolgozzon.
2021. febr. 10. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, leszel te még kiszolgáltatott helyzetben (vagy jobb esetben kifejleszted magadban a készséget, hogy bele tudd magad képzelni mások helyébe).
2021. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudom elképzelni, mert nem hagyok magamból hülyét csinálni.
2021. febr. 10. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Eszenyi Enikőnek antiszociális személyiségzavara van, nárcisztikus. Belőlük van jobb és rosszabb is, ez egy Spektrum, a legerősebben torzulak között van a legtöbb vezető beosztású ember. Nagyon jól tudják magukat menedzselni, másokat lenéznek, kihasználnak, önmagukról túl sokat gondolnak. Kedves kérdező, az eddigiek alapján benned is van ebből.
2021. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Sosem foglalkoztam ilyen celebekkel meg fontoskodos színészekkel, ez egy belterjes szakma ahol egymás segget nyaljak és ajnarozzak aztán kiutaljak egymást aztán kibekulnek.

Cirkusz az egész.

2021. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Én sem, de nincs olyan híroldal ahol ne foglalkoztak volna vele.
2021. febr. 10. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!