Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölik ennyire egymást...

Miért gyűlölik ennyire egymást az emberek. ??

Figyelt kérdés
De szomorú megszületünk meghalunk. Még is sokan haragba vannak testvérek. Nagy mamámék hárman vannak egyik se beszél egymással. Sőt volt egy testvérük a negyedik aki meghalt azzal se beszeltek sőt a temetésén se voltak.. pedig elszáll az élet nem szabad lenne ezt csinalni
2021. febr. 10. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A hatalmas ego és önérzet miatt általában
2021. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Ja, de úgy is nézheted a dolgot, hogy rövid az élet, miért foglalkoznál olyan emberekkel, akik nem szimpik? Mert történetesen ugyanaz a szülőtök?
2021. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Oké. Tesóm lopott tőlem stb. Majd nyalok neki.. .
2021. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert izolálva élünk egymástól. Szerintem azt lehet a legkönnyebben utálni, akit nem ismersz. Távolról könnyű ilyen intenzív negatív érzéseket táplálni valaki iránt. Amint kicsit közvetlenebb valaki és hajlandó a másik elé állni, beszélni vele, megismerni annak ellenére, hogy a másik fél ellenszenvesnek tartja, ez a helyzet az esetek 90%-ában megoldódik. Engem nagyon sokan utáltak látatlanban. De vettem a bátorságot és odamentem azokhoz, akik ellenszenvesnek tartottak (vagy azért, hogy nyíltan megkérdezzem, mi a baj, vagy csak szimplán úgy, mint aki semmit sem sejt arról, hogy hogy gondolnak rá). Nem túlzok, van egy nagyon jó barátom, akit így ismertem meg, de a többiek is visszavettek utána, mert látták, hogy ember vagyok és őket is emberként kezelem. :)
2021. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ps: a rokonaimmal én sem tartom a kapcsolatot. A családom más működést tekint alapnak a család működésében, mint amit én korrektnek érzek. Ők sértésnek veszik, ha nem osztozom velük mindenen, ami jó az életemben még úgy is, hogy nem segítettek, mitöbb sorsomra hagytak annak idején.
2021. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!