Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen tulajdonság?

Ez milyen tulajdonság?

Figyelt kérdés

Nem engedem közel az embereket, nem engedem őket a bizalmamba mert félek.

De elvárom hogy ismerkedjenek velem, és mikor vége egy ilyen ismerkedésnek nyilván rosszul esik, de nem nagyon mert nem engedtem teljesen közel magamhoz. + Szinte ilyen megnyugvást is érzek, hogy nem kell "semmit" tegyek. Valaki érez hasonlóan? Ha igen írja le, lehet rosszul fogalmaztam.


2021. febr. 11. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmatlanság.
2021. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz?
2021. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minimálisan hasonló vagyok: én is nehezen engedek közel valakit is magam mellé. Ha az illető nő, és szép, akkor azt szoktam önkéntelenül tenni, hogy rövid időn belül elmarom magam mellől, elzárkózok a közeledésétől, vagy nem foglalkozom vele, vagy flegmázok vele, hogy ne foglalkozzon velem, holott nagyon-nagyon szeretném, hogy legyen mellettem valaki, de nem, sosem tapasztaltam meg a barátkozás ízét, így nem tudok vele mit kezdeni, így bezárok.

Durva.

2021. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy orvosoljam a problémáimat?
2021. febr. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!