Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen embernek...

Szerintetek milyen embernek tűnök igy pár kép alapján ránézésre? (ha már az emberek 70%-ka kinézetre itél, a többi infó, és képek lent)

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket várok, itt van néhány kép:

[link] és

[link]

és: [link]

Őszinte véleményeket várok h miket vettetek le így rólam képek alapján vagy h szerintetek milyen embernek tünök, csak azért mert azt látom, tapasztalom, h tök negatívan állnak hozzám, belém kötnek mégha hozzájuk se szólok, meg volt sokszor h régebben lerondáztak, meg mintha elkerülnének, pedig abszolút normállisan állok az emberekhez bár ismerkedésnél inkább +várom h a másik kezdeményezzen (pl. iskolában meg munkahelyeken). Nincs semmilyen effekt a képeken, bár az utolsót fotós csinálta még 2 éve, a többi az meg kb 2-3 hónpos kép. Kiváncsi leszek, jó és rossz is jöhet, de a "basználak" stb komikkal kiméljetek, nem azért vagyok itt, hanem mert érdekelne az értelmes emberek gondolatai, véleménye.

L.24



2014. nov. 15. 13:56
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Szép és csinos vagy, csak az a gond, hogy 24 évesen ilyesmivel foglalkozol még.
2014. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
vagány, szókimondó csajszinak tűnsz, aki nem ijed meg a saját árnyékától, és nem megy a tömeg után. Nekem szimpatikus vagy.
2014. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
A képen látszik: ahova lép, ott fű nem terem...
2014. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy nagy morcosan elfogadnálak, mert illenél a szemem színéhez.
2014. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Olyan ismerősnek tűnsz valahonnan.

Amúgy szerintem jól nézel ki. Ami először eszembe jutott, mint már írták felettem, hogy "vagány, szókimondó" :) De ezt jó értelemben.

2014. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A villanypóznás kép teljesen OK a villanypóznát leszámítva. Egy tízes skálán 6-7 lány vagy, akivel szívesen megismerkednék, mert akár értékes ember is lehet. Kicsit mélabúsnak tűnsz. És az álkapcsod Emily Deschanel-re emlékeztet (aki egy szexy nő egyébként).

Második, harmadik kép, budipan selfizős, plázaliba, egoizmus, flegmaság ott az arcon szaggatott farmer szerintem ultragáz.

A műtermi képről pedig sikolt az, hogy "Könyörgöm, dugjon már meg valaki!" és a műtermi kép is pláza/partylibás.

Ó és ezek a csizmák valami borzalmasak, de ez az én személyes véleményem, lehet, hogy valakinek tetszik, de én szeretem a pici női lábakat, és iszonyatos az ilyen ormótlan izé egy nőn.


Szóval összességében az első kép alapján egész szimpatikus vagy, még akár izgalmasnak is nevezhetnélek, ezt aztán totálisan elrontod ezekkel a ribis tucatképekkel.


24F

2014. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok nagy szájú, ilyesmi, de megmondom ha vmi nem tetszik, bár most egy olyan közösségbe vagyok (tanfolyam ilyen nálam 4-5 évvel fiatalabbakkal) ahol már el vagyok nyomva, ilyesmik... Pl. az egyik csaj nekem esett nemrég majnem meg is ütött pedig én mondtam neki h beszéljük meg normálisan, meg ki se jöttem az emberekkel itt nemtudom h mi van velem, pedig munkahelyeken általában elfogadtak suliba meg valamiért mindig belém kötöttek, meg kinéztek pedig jól öltözök, öltöztem, csak volt egy betegségem ekcéma
2014. nov. 15. 14:18
 8/31 anonim ***** válasza:
Csak az előttem szólókat tudom ismételni, nagyon csinos lány vagy,talán a sötét ruhadarabok, sötétre festett körmök válthatnak ki egyesekből negatív reakciókat veled szemben, igazából képek alapján nehéz megítélni bárkit is pontosan, szóval így csak a külső tulajdonságaidat tudom értékelni, azzal pedig semmi baj hidd el! Én örülnék, ha ilyen barátnőm lenne most.
2014. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
# 6/7 Oké lehet, de hirtelen ezeket találtam, meg ezek nyilvánosak a FB-men :S:D
2014. nov. 15. 14:19
 10/31 anonim ***** válasza:
#7: Utolsó kommentem visszavonva.
2014. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!