Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen/ki szerintetek a...

Milyen/ki szerintetek a tökéletes ember? Tulajdonságai érdekelnének =)

Figyelt kérdés
Esetleg ha sorozatból vagy filmből van akk a címét is írjátok le =)
2013. jún. 18. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy öltözködik? Hogyan hordja a haját? Hogyan viselkedik másokkal/ismerőseivel/barátaival/ellenségeivel? A fiú és a lány verzió is érdekel =)
2013. jún. 18. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs tökéletes. És nem is tökéletes valaki,ha nincs hibája. Sokszor egy "hiba" tesz valakit tökéletessé..de az már nem tökéletes..érted..:) Stílus/öltözködés nem számít milyen, csak passzoljon hozzá. Nekem nem is kellene tökéletes ember. Unalmas lenne.

25/L

2013. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tokeletes ember nincs, de az mar jo ha valaki torekszik az lenni. Az meg hogy valaki hogy hordja a hajat nem emberi tulajdonsag es semmi koze ahhoz hogy milyen ember.
2013. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz az az állítás, hogy nincs tökéletes ember egyetlen egy sem, akkor az is igaz lehet, hogy mindannyian azok vagyunk. Minden emberi tulajdonság minden emberben benne van. Ezért nem mondhatjuk, hogy egyik ember ilyen a másik meg olyan. Legfeljebb abban különbözünk, hogy egy adott helyzetben hogyan viselkedünk.
2013. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Osztom a többiek véleményét, én sem hiszek abban, hogy van tökéletes ember. Sőt, mindenkinek mást jelent tökéletesnek lenni (például valaki a csendesebb, valaki a pörgősebb személyiséget preferálja) ezáltal nem lehetne megfelelni minden egyes embernek.


Egyébként szerintem az ember, akiben nincs hiba, kicseszettül idegesítő tud lenni, sz'rul érezném magam mellette.

2013. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dani900 ***** válasza:
Van, amikor pont a hibái teszik érdekessé az embert, ezért, nem is lenne jó, ha valaki tökéletes lenne, ráadásul, azt utálná mindenki, mert mindenben jobb lenne, mint a többi.
2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!