Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki mindig fél...

Van itt olyan aki mindig fél valamitől?

Figyelt kérdés
Pl: Beteg lesz, vagy beteg lesz akit szeret. Vagy csak kifog egy rossz szomszédot.Az iskolától, munkahelytől, olyan dolgoktól amik meg se történtek, és lehet nem is fognak. Aki megosztaná ezt a kora érdekelne, és mitől fél? Normálisnak tartja, hogy fél mindig? vagy ha leküzdötte hogyan?

2021. febr. 11. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a vagyonom egy jelentos resze Bitcoinban van, szoval szopas lenne, ha valamilyen oknal fogva elkezdene csokkenni az erteke
2021. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez olyan félelemnek számít, amire te gondolsz, akkor én mindig félek. Nem tudom elengedni és jólérezni magam 100%osan sosem.


Mert minden szituban azt keresem, hogy milyen rossz történhet, és ha jól érzem magam, utána mégrosszabb ha rossz történik. Ezért kb. Amíg más 100%ig jólérzi magát egy helyzetben, én olyan 60%-ban csak, mert visszafog ez az egész gondolat.

2021. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

3

Koszi, de nem vicc volt, ez benne a vicc

2021. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NyanCat0209 válasza:
66%
Ja értem xd
2021. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan rettegek a jövőtől. :D Baromira nem érzem okésnak ezt. :( Szerintem ezen félelmem miatt hamarabb fogok megőrülni, mint egy normális jövőt megélni... :D
2021. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2-6 os hány éves korotoktól van ez a félelem?
2021. febr. 11. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elektromosságtól félek. Ha kábeleknél kell matatni konnektorokhoz nagyon közel, attól mindig kiráz a hideg.
2021. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondom, amitől félek, és a környezetem megmondja, hogy az nem úgy van, tehát én előre félek olyan dolgoktól, ami nem feltétlen reális, valós.
2021. febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Félek a sötétben, de csak mert sok paranormális dolgot nézek. A pókoktól is félek nagyon.
2021. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor túlgondolok dolgokat és olyanokon rágódok, amik még meg sem történtek. Rossz szokásom, hogy nem élvezem ki eléggé a pillanatot, mert már a következőn jár az agyam. Csomószor, amikor nagyon jó kedvem van, előjön az a gondolat, hogy milyen rossz dolog fog most történni?

Sajnos eléggé pesszimista lettem az utóbbi időben és most volt egy rosszabb időszakom, ami után tartani kezdtem a kudarctól, hogy lejáratom magam, valamint, hogy csalódást okozok egy hozzám közelállónak.

Rettenet módon zavar már, nagyon sok energia megy el rá, szóval már kezdek rajta változtatni, de nem könnyű.

20/L

2021. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!