Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért van az, hogy sok nő nem...

Miért van az, hogy sok nő nem szereti, ha a jelenlegi párja, jó kapcsolatot tart fent a saját szüleivel? Valahogy mindig előkerül az anyuci pici fia, megjegyzés. Esetleg, lehet hogy félnek valamitől, ezek a nők? Esetleg riválist látnak bennük?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés, mit takar a jó kapcsolat.

Van olyan kolléganőm, akinek nincs kettesben programja a pasijával, csak has otthon vannak.

Nyaralás, vacsora, mindenhová viszik az anyukát, a csaj most kezd besokallni.

Plusz napi 2-3 óra telefon... És ha anyukának bármi kell, a kicsi fia azonnal ugrik. A legapróbb hülyeségek miatt.

2019. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Riválist úgy értem,hogy anyuka azt látja,hogy a nő ellene próbálja fordítani a fiát,sokszor sikerrel.Ez olyan mint egy,hatalmi játszma.
2019. aug. 1. 17:26
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, riválist látnak bennük.Sokszor megpróbálják kimarnia szülőket a párjuk életéből.
2019. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a nők kizárólagos tulajdonuknak tekintik a férjet, egy tárgynak, amit birtokolnak. Később belőlük lesz olyan anya, aki a fiát is teljes mértékben irányítani akarja.
2019. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Élettársam majdnem naponta felhívja az édesanyját. Nem mama pici fia. Bár anyósom is normális, ezt hozzá kell tenni, nyilván voltak súrlódások. Az én családomban a férfiak, apám, bátyám, lesz,,rják a saját édesanyjukat. Tesóm nem is keresi, csak ha pénz vagy kaja kell neki, és más nőkkel is így bánik, köztük velem.


Ebből kiindulva én örülök neki, hogy ennyire tiszteli az édesanyját az élettársam.

2019. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
A konkrét ismeretek hiányában nem érdemes sok szót vesztegetni a válaszra. A szülőkkel való jó kapcsolat fenntartása mindenhol természetes kellene, hogy legyen. Feltehetően az ilyen esetekben a szülőkről való leválás viszonylag harmonikus volt és talán ezt a dolgot felhánytorgató élettárs valamilyen irigységgel stb. vegyes érzésekkel éli meg, mert valószínűleg az ő leválása a saját szüleiről nem volt ilyen harmonikus.
2019. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha már a jó kapcsolat azt jelenti, hogy mindenben a szülőktől kérnek tanácsot ahelyett, hogy ezt ketten beszélnék meg mint felnőttek; vagy hogy mindne kaláka munkára haza kell ugrani, amint csettint a szülő; vagy hogy a gyereknevelésben stb is minden lében kanál a nagyszülő és ebből a nő inkább nem kér, akkor igenis rossz dolog, és nem riválisnak tekintik, mert nem riválisok, hanem valami egészségtelen dolog, amit már rég ki kellett volna nőni. Te miért így tekintesz a párodra? Miért az ő pártját fogod?
2019. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
*Miért nem az ő pártját fogod?
2019. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem jó kapcsolatot tart fenn az anyukájával. Hetente többször hívja, havonta egyszer meglátogatjuk a szüleit. Évente egyszer együtt nyaralunk 1 hetet. Szerintem mégsem anyuci pici fia. A férjemnek megvan a saját élete és véleménye, ha kell, tud nemet is mondani az anyukájának. Mondjuk, szerintem nekem nagyon rendes anyósom van, jól kijövök vele. Még soha nem volt közöttünk súrlódás vagy veszekedés. Szóval lehet úgy anyukával jó kapcsolatot fenntartani, hogy a férfi ne legyen "anyuci pici fia". De egyikünk sem,sem én, sem az anyósom nem tekinti a másikat a vetélytársának.
2019. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy ez fordítva van, az anyákkal kezdődik. Mikor egy nő megszüli magának a tökéletes férfit, az egyetlen férfit, aki mindig szeretni fogja, a kis hercegét, akinek ő a NŐ. Hosszú évekig ő ANYA, ő az, akihez szalad, ha baj van, ha éhes, szomjas, szomorú, ha gondoskodásra vágyik.


Na, ebbe tud belekavarni egy másik nő, amikor a férfi kinőtte a babusgatott szerepet, és másra vágyik, amit anya nem tud neki megadni. Ilyenkor vagy elnyomja anya a fiát, vagy pedig hirtelen mártír lesz, ő lesz az, akit babusgatni, gondozni kell, és a fia ezzel tartozik. Nem mondja persze nyíltan ki. De aki bele van szerelmesedve a fiába, az kemény dolgokra képes.

2019. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!