Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktátok csinálni?

Hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Főleg a tizenévesek,huszonévesek válasza érdekelne.

Mikor elmentek pl a boltba,akkor ti szoktatok beszélgetni az eladókkal vagy csak köszöntök kértek ezt azt és kész?

Én általában az utóbbit szoktam mert nem igazán tudok középkorú nőkkel beszélgetni.

Nem tudom ez probléma e vagy valami,én furcsának érzem.

18 éves lány vagyok és köszönöm a válaszokat előre is.



2021. febr. 12. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy beszelgetek a penztarossal, miert tennem? Koszonok, ha elore koszon (alkalmazottkent az o dolga). Ha nem, akkor lebegtetem a kartyamat fizetesnel, mas interakciora nem szamithat.
2021. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is csak köszönök és elköszönök kb. Amúgy sem vagyok szakértő a szocializálódásban, egy vadidegennel nem állok le csak úgy csevegni.
2021. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyen hétköznapi beszélgetésre gondoltam,vagy pl a húspultnál az eladóval vagy valami 😃

Mert én nem szoktam,nem igazán tudnék mit mondani

2021. febr. 12. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélgethetsz vele, ha kedved van hozzá. Érdemesebb talán kézenfekvő dolgokról, pl. amit venni akarsz.
2021. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szemelyektol es szituaciotol fugg. A szofosas onmagaban folosleges, ha nem olyan ember vagy, akinek nincs amugy kihez szolnia.
2021. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Minden féle dolgokról, ha szimpatikus vagy, ha sokszor láttuk már egymást. Van, hogy megdícsérem a sminkjüket vagy a körmüket. Eladóknak, hivatalokban, igazából bárhol. Mindig arra gondolok, hogy tök jól esik egy kis kedvesség az embereknek. N/28
2021. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak köszönni szoktam, mert általában nagy sor van, nincs is idő csevegni. :D

17/L

2021. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában nem beszélgetek. Csak ami feltétlen szükséges, hogy megvegyem ami kell. Ha beszélgetni akarnak, akkor esetleg pár szót. Elhallgatom őket, de rövid időn belül már menekülnék.
2021. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!