Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kifejlesztenék, bevennéd...

Ha kifejlesztenék, bevennéd az Örök Fiatalság Szérumát ? Miért igen, miért nem ?

Figyelt kérdés

A fiatalok megállnának az öregedésben, az öregebbeknél pedig nemcsak, hogy megállítaná az idősödést, hanem vissza is fordítaná azt, sejtszinten visszafordulna a folyamat.


Ja amúgy én iszonyú módon parázok az öregedéstől...



2021. febr. 12. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Így jó ahogy van. Ebből óriási káosz lenne, ha ez működne. És örökké élni? Na neee 😂
2021. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképpen sem. Szeretném megélni az életemet az elejétől a végéig.
2021. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés gondolom az, hogy örülnék-e. Attól függ, hogy ez azzal járna, hogy örök életünk lenne, és azt itt, ebben a világban kéne eltölteni, vagy "csak" annyit, hogy azt a 60-80 évet, ami adatik, fiatalon élhetnénk. Az utóbbit bírnám. Az előbbire nem vágyom, a halál után sokkal jobbat remélek, mint ami ebben a világban van.
2021. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Én igen, abban az esetben ha megoszthatom másokkal, és a szeretteim is bevállalnák.
2021. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem venném be. Varnek az időgepre, és majd azzal visszajönnék.
2021. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Én is bevenném. Imádok élni, annyi minden felfedezni való van itt, hogy egy emberi élet kevés arra, hogy sok helyre eljuss, megismerj sok mindent.

Arra is kíváncsi vagyok, hogy az ember képes-e az idők folyamán a változásra, vagy önző egoista módon kipusztítja majd magát.

2021. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ: ha biológiailag fiatal testben élhetnék, ameddig a (normál hosszú) életem el nem múlik, akkor természetesen bevenném. Fene akarna demenciát, csontritkulást, érelmeszesedést, meg hasonló vackokat. Viszont örök élet (ebben a formában, ezen a világon) nem kéne.
2021. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon örülnek az örök fiatalságnak és az örök életnek is. Természetesen én magam bevenném, majd pedig üzletet csinálnék a gyártásából és meggazdagodnék.
2021. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Már most tele van az ún, élettel a középső lábam, - semmi okom, hogy erőltessem a hosszú életet.
2021. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Bevenném, annak ellenére, hogy egyáltalán nem szeretem az életem.


Meg mi a francnak beszéltek itt örök életről?:D Ugyanúgy megtudjátok ölni magatokat, nem leszel tőle halhatatlan.

2021. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!