Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, ha egy férfi a testalkato...

Nők, ha egy férfi a testalkatod miatt csúfol, az mennyire rontja el a önbizalmad?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi rondának vagy dagadtnak hív, az mennyire sértő számodra?
2021. febr. 13. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Ezért van testképzavaruk. Nekünk személyiségzavarunk van(férfiaknak).

Ezzel meg is válaszoltam a kérdést.

2021. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Ha egy férfi dagadt és ledagadtozzák, akkor az nem sértés, hanem a valóság. Miért kellene megsértődni olyan dolgokért, amelyek nem tévesek?
2021. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi? A gyerekek csúfolódnak. Az, ha valaki őszinte, nem csúfolódás. Persze bunkóbbak is léteznek.
2021. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Kettes vagyok. A kerdest felreertettem, ettol fuggetlenul a valaszomat tovabbra is fenntartom, csak csereljetek ki a ferfi szot nore.
2021. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Hàt nem mindegy hogy mondjuk! Nyilvàn a dagadt disznóra megsértődnek, ezért inkább használjuk a sertés kifejezést!
2021. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Miféle proli társulatban forogsz te Kérdező, ahol "csúfolkodnak" bárki/akárki küllemén?
2021. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Utoljára az óvodában csúfolódnak a gyerekek. Ott sem mindegyik.
2021. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
6. Ne legyél naív, mindenhol kicsúfolják, kinevetik a másikat a nem szokványos kinézete miatt, csak max a háta mögött! Az se jobb!
2021. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy férfi férfi létére csúfolódik, az olyan alacsony intelligenciával rendelkezik, hogy nem valószínű, hogy összeomlanék tőle.

Az más, ha tárgyilagosan megemlítené valamelyik testi hibámat, mondjuk hogy az nem tetszik neki, attól biztosan nem érezném jól magam, de a tény, az tény. Ha kicsi a mellem, akkor kicsi. Nem tetszhet mindenkinek. Csak annyit kérek, hogy ne akarjon velem olyan kapcsolatot, akinek ez nem tetszik.

2021. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

#8

Nem vagyok naiv.

Csak tudod, abban a körben, amiben én mozgok, ott az lenne kigolyózva, aki ennyire primitív. Nem is téma, hogy x vagy y hogy néz ki, sem a szemében, sem a háta mögött.

Sajnálom, ha csalódást okozok.

2021. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!