Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az oka annak, hogy felnőtt...

Mi az oka annak, hogy felnőtt koromra kisfiús maradt a testalkatom?

Figyelt kérdés
Amellett, hogy alacsony maradtam, gyakorlatilag a borostát, a testszőrzetet és "Miki egér kopaszodást" leszámítva semmi nem utal arra, hogy én huszonéves felnőtt férfi lennék. Elég kicsi a fejem (kerület: 56 cm, állcsúcstól fejtetőig: ~20 cm), a kezeim is olyanok, mint egy nőé, a lábam 40-es és a csontozatom is hihetetlenül vékony, főleg a csuklómnál. Szóval ilyen tipikus feminin "férfi" vagyok. Csak az okát nem tudom, mert édesapám erősebb testalkatú, igaz ugyanúgy alacsony. Tudni kell rólam, hogy sosem sportoltam, ittam, cigiztem, viszont szinte mindig éjfél után fekszek le. Illetve nyáron is ritkán vagyok a szabadban. Lehet, hogy a serdülőkor alatt kevés D-vitamint kapott a szervezetem és most iszom meg ennek a levét? Vagy mi más oka lehet még, hogy ilyen infantilis nyomi ember lettem?

2016. aug. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"sosem sportoltam" - ennyi. Menj el pár hónapra rakodónak vagy építőiparba, attól majd megemberesedsz. (Az előző rendszerben erre volt a katonaság.)
2016. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: És mi a garancia, hogy a gyenge csontozatom bírni fogja, rosszabb esetben nem-e kapok gerincsérvet? A kézfejem és a lábam akkor sem lesz nagyobb.
2016. aug. 15. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen a genetikád ,ezt hoztad az őseidtől magaddal .

Mindent leirtál,csak azt nem,most hány éves vagy .

Mi mihez viszonyitsunk ? A sark csillaghoz .

2016. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: 21 vagyok. 168 cm és 53 kg.
2016. aug. 15. 19:30
 5/5 anonim válasza:
Próbálj gyúrni egy kicsit először természetesen kifulladásig majd mikor elkezded megszokni egyre többet egyébkent én is " nyomi" voltam ahogy írtak korábban az építő ipar jó 16 évesen dolgoztam ott először 2 nyáron kereszrül és volt eredménye de ha nem tetszik akkor edzél
2016. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!