Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tört össze a szíved...

Mennyire tört össze a szíved amikor a legjobban összetörték?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 02:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon.

Erre mit lehet válaszolni?

2021. febr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan egy kráter van a helyén azóta is. Sosem leszek képes újra kötődni. Azóta sem volt senkim, pedig már hat éve.
2021. febr. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

2, megér annyit az az ember aki ekkora csalódást okozott neked, hogy miatta saját magaddal tolj ki?

Én is voltam ilyen helyzetben, de aztán rájöttem hogy ha képes volt azt tenni velem amit tett, akkor nem ér annyit hogy miatta egyedül éljem le az életem az általa okozott sebeket nyalogatva.

Persze most is bennem van, örökké bennem lesz, de már tudok boldog lenni mással. Nem érdemes senki miatt elcseszni a jövőnket, mert - klisé - csak egy életünk van, ami baromi rövid.

Gondolom ő azóta is éli világát valaki mással. Nem érdemes remeteségbe vonulni miatta. Amíg itt vagy ezen a Földön, addig mindig van értelme újrakezdeni.

2021. febr. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2 éve nem tudom pszichológussal sem kiheverni, mai napig fáj és fizikai, szomatikus tüneteim vannak miatta, mint a folyamatos rettegés érzés, hideglelés, bizonytalanság, remegés, dadogás, ők nélkül elbőgöm néha magam.


Igen, azt hiszem ez a legnagyobb idáig.

2021. febr. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
#3 Sablonhelyzetre működik a sablonválasz. A miénk nem az volt.
2021. febr. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

A miénk sem az volt, elhiheted.

Ne haragudj hogy próbáltam egy kis lelket önteni beléd.

2021. febr. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Este alkohol+altató, reggel energiaital...

Nem érdekelt, hogy mit eszem (gluténérzékenyként azért nagyon nem mindegy..)

Öncsonkítás.


Kb ennyire.

2021. febr. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz kérdés. Rohadt érzés amikor törik a szív. De egy szerelem számomra kevésbé fáj, bárhogy ér véget, mint amikor egy barát vagy testvér töri össze az ember szívét.
2021. febr. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, de tartok tőle, hogy életem mélypontja még előttem van.
2021. febr. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat éve ismertem meg azt,aki az életem szerelme volt.Nem az első kapcsolatom volt az életben,de ő volt az igazi. Csodálatos, közös élet volt, ami sajnos csak két és fél évig tartott.

Egy nap szinte vállvonogatva közölte, hogy ennyi, mert a "szívnek nem lehet parancsolni "....

Több, mint három éve történt, azóta sem tértem magamhoz. Inkább vegetálok,mint élek. Senkivel nem tudok azóta sem ismerkedni,vagy kapcsolatot kezdeni.Teljesen kiégtem.

Ő pedig azóta is "boldog" kapcsolatban van,....éppen az ötödik barátjával....Ugye a szívnek nem lehet parancsolni...

2021. febr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!